Forum Fantastyka Gry Fallout III

Fallout III

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • Author
    Posts
  • r_ADM
    Participant
    #82854

    Hehe, czekalem az ktos przyjdzie i zacznie bajdurzyc jak to kiedys bylo lepiej. 🙂

    Krusty
    Participant
    #82855

    Gwoli ścisłości TR bo widzę że mylisz pewne rzeczy to zapamiętaj do końca życia że  Fallout Tactics nigdy nie miał być następca ani 1 ani 2 to jedynie gra osadzona w tym samym świecie.....A co do tematu że kiedyś gry były lepsze to się nie zgadzam i dzisiaj wychodzą bardzo dobre tytuły tylko że niestety czasami wygrywa marketing i taka np. Maska Zdrajcy przegrywa z F3 choć o niebo lepszym rpgie.

    Match
    Participant
    #82861

    Właśnie gram w F3 - niezły jest, choć wolałbym system walki z poprzednich części. Zrobiło się zbyt FPSowo...

    r_ADM
    Participant
    #82868

    Maska Zdrajcy przegrywa z F3 choć o niebo lepszym rpgie

    Metacritic mowi co innego. Chcesz powiedziec, ze oni wszyscy sie myla a ty masz racje? 🙂

    Krusty
    Participant
    #82872

    A ty chcesz powiedzieć że uważasz Metacritic i inne podobne serwisy za ostateczny argument decydujący jaka gra jest lepsza, no litości r_ADM w życiu bym się nie spodziewał tego po tobie, zwłaszcza po tobie. Ale gwoli ścisłości swoją opinie także opieram na opiniach innych graczy zwłaszcza skupionych wokół RPG Watch, RPG Codex czy Gamebanschee czyli serwisach i ludziach którzy starli zęby na komputerowym i papierowym rpg.

    r_ADM
    Participant
    #82877

    za ostateczny argument decydujący jaka gra jest lepsza

    Dla mnie ostatecznym argumentem decydujacym jaka gra jest dobra jest moje wlasne zdanie, ale w przypadku gdy w jakas gre nie gralem i ktos mi mowi, ze jest jakas to sprawdzam chociazby metacritic co sadzi wieksza liczba ludzi 😛

    Krusty
    Participant
    #82881

    Na filmwebie też sprawdzasz filmy. 😉

    r_ADM
    Participant
    #82885

    Kiedys sprawdzalem na imdb i do czasu bylo to bardzo miarodajne zrodlo 😛

    Erixin
    Participant
    #83495

    Św mikołaj dostarczył w wersji kolekcjonerskiej. Po pierwszych 4 h gry jestem zadowolony.

    Match
    Participant
    #83504

    Proponuję Ci póki co odpuścić wątek główny i robić poboczne - można dłużej pograć 🙂

    Slawek
    Moderator
    #83510

    Tylko jeśli gra się z zamiarem odwiedzenia większości lokacji, wykonania side-questów i zdobycia ciekawszych broni to lepiej darować sobie perka Swift Learner - gra po osiągnięciu 20 (30 w dodatkach) poziomu niestety sporo traci.

    Match
    Participant
    #83511

    Tak też zrobiłem, słysząc o tym ograniczeniu.

    Erixin
    Participant
    #83516

    Na razie mam 6 lvl, i jak znam siebie żadnego wątku do końca nie skończę:-)

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram