Falling Skies

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #99366

    Gdzieś w sieci znalazłem fajny komentarz:

    Najlepsze jest to jak oni mają wyj*bane na te dzieciaki co robią za zdalnie sterowanych niewolników. 'Odbijemy je jutro albo za dwa dni, a może za tydzień? Tato, tato, robot zabił dzieciaki. Wszystkie? Nie. No to odbijemy je jutro...'. Itd. Póki co słabiutko.

    I niestety, zgadzam się. I to co jest do bólu słabe to to, że na akcje idzie zawsze: były nauczyciel, 13-letni doskonały żołnierz! (jak określa go dowódca-weteran), dziewczynka i jej chłopak, etc. Natomiast prawdziwi ex-komandosi zostają w bazie by chronić dobytku. Ech...

    A twórcy:

    "Falling Skies" jest wyróżniającym się serialem, od ambitnej formy opowiadania historii, przez znaną obsadę i ekipę produkcyjną do fenomenalnego sukcesu na rynku międzynarodowym.

    He-he-he.

    Diabeu
    Participant
    #99368

    Gdzieś w sieci znalazłem fajny komentarz:

    Najlepsze jest to jak oni mają wyj*bane na te dzieciaki co robią za zdalnie sterowanych niewolników. 'Odbijemy je jutro albo za dwa dni, a może za tydzień? Tato, tato, robot zabił dzieciaki. Wszystkie? Nie. No to odbijemy je jutro...'. Itd. Póki co słabiutko.

    I niestety, zgadzam się. I to co jest do bólu słabe to to, że na akcje idzie zawsze: były nauczyciel, 13-letni doskonały żołnierz! (jak określa go dowódca-weteran), dziewczynka i jej chłopak, etc. Natomiast prawdziwi ex-komandosi zostają w bazie by chronić dobytku. Ech...

    Przytoczę Ci tutaj pewne słowa pewnego Wolkanina-

    The needs of the many outweigh the needs of the few

    😎

    Flashbones
    Participant
    #99373

    Serial średni, ale drugi sezon będzie, oby tylko coś się poprawiło(ruszyło), bo oglądanie przez 2 sezony tego co jest teraz będzie ciężkie.

    Galactica
    Participant
    #99401

    Kolejny odcinek chyba 5 to po prostu masakryczna nuda. Dialogo chyba z kamienia nie mające ładu ani składu ciąg fabuły po prostu taki sam.

    Galactica
    Participant
    #99507

    Najnowszy odcinek dużo lepszy od poprzedniego. Nawet przyjemnie się oglądało. Zajawka kolejnego odcinka mnie trochę rozbawiła, ale co tam 😀 Mam nadzieję, że nie będzie z kamienia.Ktoś jeszcze ten serial ogląda 😆 ❓

    Diabeu
    Participant
    #99509

    Ja oglądam, właśnie będę zaraz oglądał 5ty i 6ty epizod 🙂

    Flashbones
    Participant
    #99511

    Także oglądam, dziś planuje obejrzeć odcinek 5 i 6, ale zobaczymy jak będzie serial nie zachęca do natychmiastowego oglądania i wyczekiwania na kolejny epizod.

    Coen
    Participant
    #99523

    Mi za to serial podoba się coraz bardziej. Najnowszy odcinek jest zaprawdę ciekawy i chyba najlepszy jaki do tej pory otrzymaliśmy. Zajawka kolejnego też wygląda dobrze, nawet bardzo.Nie dziwię się też, że serial dostał kolejny sezon ale z innego powodu - jeśli wierzyć zajawce to ten sezon będzie miał tylko 9 odcinków :|Tęsknie za ST i 26 odcinkowymi sezonami...

    Cross
    Keymaster
    #99525

    jeśli wierzyć zajawce to ten sezon będzie miał tylko 9 odcinków 😐

    Tęsknie za ST i 26 odcinkowymi sezonami...

    Fakt, Torchwood też tylko 10 odcinków.

    Flashbones
    Participant
    #99526

    Tak 26 odcinków było czymś fantastycznym, nigdy już takie coś nie powróci do sf.

    r_ADM
    Participant
    #99529

    Nigdy to bardzo dlugo aczkolwiek istotnie od dawna telewizja sf jest zwyczajnie bardzo slaba. A wracajac do watku to zgadzam sie z Quarkiem. Serial lamie podstawowa regule telewizji: always leave them wanting more. A ja po pilocie wiecej nie chce.

    Flashbones
    Participant
    #99535

    Moje plany obejrzenia odcinka 5 i 6 upadły, ale ponoć w serialu w odc.7 coś ruszyło, więc może znajdę chęć i czas do obejrzenia i nadrobienia zaległości. Sezon 1 ma 10 odc( pierwszy epizod był podwójny) więc dlatego 9 odcinków.

    Jamjumetley
    Participant
    #99538

    Oglądam od początku. Do tej pory serial trzymał +/- ten sam poziom z odcinka na odcinek: dobre, ale może być dużo lepiej. No i ostatnio rzeczywiście jest coraz lepiej. Po raz kolejny okazuje się, że nawet w obliczu zagłady każdy ciągnie w swoją stronę i ratuje swój tyłek czyimś kosztem.Czuję, że będzie podobnie jak z SGU - początkowo taka trochę memeja, ale trzeba dać czas aby serial rozwinął skrzydła. Krótki sezon sprawia, że uświadczamy mniej fillerów, a jednocześnie nie przemęczamy się rozciąganiem na siłę fabuły.Po teaserze następnego odcinka można przypuszczać, że dostaniemy odpowiedzi na niektóre pytania. Cały czas uważam, że roboty Skitterów są kluczem do zwycięstwa 😛

    Coen
    Participant
    #99541

    Mnie troszkę bawi fakt, że przy takiej zgrai zawodowych wojaków to kucharz wpadnie na to, że istnieją amunicje penetrujące pancerze :DAle Pope jest coraz bliżej stania się moją ulubioną postacią w tym serialu. Brakowało kogoś takiego jak Ronon we wspomnianym SGU

    Troi
    Participant
    #99543

    Obejrzałam dwa pierwsze odcinki. Skojarzyły mi się z Walking Dead. W jednym zombie w drugim ufiaki, w jednym robią wypady w poszukiwaniu jedzenia i w drugim też, w jednym i w drugim idą szukać lepszego schronienia. Ale mogę się mylić i na tym podobieństwa serialu się skończyć. Także zamierzam zobaczyć kolejne odcinki.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram