Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Falkon - konkurs wspominkowy

Falkon - konkurs wspominkowy

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4944

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wspominkowym. Dla autorów/autorek najlepszych tekstów przygotowaliśmy wejściówki na Falkon 2009, książki oraz publikację w informatorze konwentowym, który otrzyma każdy uczestnik Falkonu 2009, lub na oficjalnej stronie internetowej konwentu.

  [more]Do dnia 10 października 2009 roku należy zamieścić w formie postu na forum Falkonu w temacie "Wspominki falkonowe" wspomnienie dotyczące konwentu Falkon, bądź jakiegoś wydarzenia, atrakcji z nim związanego. Ważne jest to, aby wspomnienie było autentyczne, to znaczy, że wspomniany fakt miał miejsce. Udział w konkursie należy potwierdzić, wysyłając na adres: badowski.krzysztof@gmail.com swoje dane do korespondencji. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 wspomnienia, które wezmą udział w konkursie. Nie przewidujemy ograniczeń wiekowych dla uczestników konkursu.

  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 października 2009 r.

  Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że podzielicie się z nami swoimi wspomnieniami...[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram