Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Falkon atakuje konkursami

Falkon atakuje konkursami

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7569

  Mamy dla Was nowe wieści na temat Falkonu, z którym ponownie nawiązaliśmy współpracę jako patron medialny. Dziś dowiecie się o czterech dużych konkursach - być może zechcecie wziąć w nich udział.

  Dołączona grafika

  [more]Festiwal Fantastyki Falkon to 600 różnych atrakcji. Wśród nich już teraz warto wspomnieć o czterech dużych konkursach: Drużynowych Mistrzostwach Gier Planszowych, Larpach Najwyższych Lotów, NERDZIE – konkursie dla graczy oraz Konkursie Odlotowych Strojów KOSplay, które odbędą się podczas 14. edycji Festiwalu Fantastyki Falkon w dniach 8-11 listopada.

  Drużynowe Mistrzostwa Gier Planszowych

  Dołączona grafika

  Po raz kolejny miłośnicy gier planszowych będą mogli wystartować o medal w Drużynowych Mistrzostwach Gier Planszowych. 3-5 osobowe drużyny zmierzą się w czterech typach gier: strategicznych, ekonomicznych, karcianych oraz rodzinnych. Turniej otworzy gra historyczna pod tytułem „Sigismundus Augustus. Dei gratia Rex Poloniae”.

  Więcej szczegółów i regulamin

  Larpy Najwyższych Lotów

  Dołączona grafika

  Premierowa edycja konkursu skierowanego do twórców larpów. Motywem przewodnim jest hasło „umarł król, niech żyje król”, a uczestnicy mają za zadanie udowodnić, że larp najwyższych lotów, nawet jeśli został oparty na wytartym schemacie, nie będzie wtórny ani nudny. W jury zasiądą znani i uznani twórcy gier i gracze z całej Polski. Zgłoszenia trwają do 27 września.

  Więcej szczegółów i regulamin

  NERD – konkurs dla graczy

  Dołączona grafika

  Już po raz trzeci w trakcie Falkonu w ramach bloku poświęconego grom fabularnym odbędzie się konkurs NE?D, w którym wyłoniony zostanie najlepszy gracz RPG. Wystartować może każdy: zarówno ci, którzy chcą się sprawdzić, jak i ci, którzy chcą się świetnie bawić podczas sesji u najlepszych Mistrzów Gry, wystarczy w trakcie festiwalu zapisać się na jedną z sesji eliminacyjnych.

  Więcej szczegółów i regulamin

  Konkurs Odlotowych Strojów KOSplay

  Dołączona grafika

  Kolejną nowością w programie tegorocznego Falkonu jest konkurs strojów. Może wziąć w nim udział każdy – zarówno indywidualnie, jak i grupowo – kto przygotuje i w ciekawy sposób zaprezentuje kostium przedstawiający postać z popkultury – bohatera komiksu, gry, filmu, książki, mangi lub anime. Zgłoszenia można nadsyłać do końca października.

  Więcej szczegółów i regulamin.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram