Forum Fantastyka Gry EVE ONLINE

EVE ONLINE

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Participant

Zastanawiam mnie dlaczego na tym forum nie ma posta o grze EVE ONLINE, jedynej grze w ktorej 250 000 tysiecy ludzi gra w swiecie sci-fi, na jednym serwerze, tworzac jedyna w swoim rodzaju cywilizacje z ekonomia, wojnami, polityka, piractwem, i wszystkimi innymi aspektami teoretycznego swiata sci-fi, jednyna gra ktora jest "piaskownica" - kazdy moze robic co chce i tak dalej... Wlasciwie to jest jedyne powazne kosmiczne MMO.

Slawek
    Moderator

http://www.escapistmagazine.com/videos/vie.../208-Eve-Online

Od siebie dodam, że szkoda mi czasu i pieniędzy na jakiekolwiek MMO. Jedynie z ciekawości zagram w Star Trek Online z cichą nadzieją, że będzie oferować coś więcej niż bezmyślne ubijanie potworków w celu podbicia EXP.

Krusty
    Participant

T'R widać że nie znasz gry, gwarantuje ci że to jedna z najbardziej złożonych i ciekawych gier jakie powstały ze wspaniałym żywym światem a nie żadne final worldowe shity i da się nawet nie płacić za abonament prawdziwą kasą. 😉 Mnie osobiście w pewnym momencie przerosła, wymagała czasu którego nie byłem w stanie dać. Dlatego czekam na STO mając nadzieję że będzie równie wspaniały a przy tym mniej wymagający.

This is what EVE is all about.

...

A Yahtzee ma skrzywienie pecetowe i coś co ma intrukcje która ma więcej niż 10 stron go przerasta. 😉

Erixin
    Participant

Jestem ciekaw EVE, dotychczas grałem jedynie w Guilid Wars i Age of Conan. Próbowałem grać w EVE ale mój angielski jest katastrofalne zły.Jak wielki jest abonament w tej grze i jak szybko można płacić za kasę EVE za abonament?

cinus
    Participant

Jak masz problemy z angielskim to odradzam EVE. Jest dosyć skomplikowane 😉 Ja przy (subiektywna ocena) dobrej znajomości angielskiego potrzebowałem kilka dni na rozgryzienie tej gry 🙂

Reyden
    Participant

@ Erixin W oficjalnej stronce abonament na 1 m-c kosztuje coś koło 90 zł .Na allegro można dostać za ~ 120 zł kupony , które przedłużają abonament na 2 m-ce . I faktycznie ,aby dobrze poruszać się w świecie EVE przyda się znajomość angielskiego na poziomie trochę większym niż podstawowy . Oczywiście lepsza znajomość języka ( poziom średni i wyżej ) znacznie ułatwia grę i zrozumienie jej fabuły .

Raider71
    Participant

EVE nie jest zbyt prostą grą.Co do płacenia za abonament kasą z gry, przedłużenie konta na 30dni kosztuje 320Mil ISK. Przy dobrych wiatrach i dobrym corpie myślę, że po 2-3 miesiącach można spokojnie grać już bez płacenia.(jak ma się trochę szczęścia można zarobić ok. 180Mil ISK w 1h)

Dzikowy
    Participant

Problem skomplikowanej gry twórcy Entropia Universe rozwiązali w fajny sposób, nowy gracz "przykleja się" do ubera i tak ganiają całymi tygodniami aż osesek naumie się o co kaman. Na koniec szkolenia (czyli do chwili gdy uczeń wyskilluje jedną z umiejętności) mentor dostaje jakiś losowy szmelc. Niestety MA przebudowuje cały silnik gry, co kosztuje, co z kolei owocuje drastycznym spadkiem dropu. Ale gra ciekawa. Na handlu wtórnym surowcami dla crafterów można wyciągnąć parę $$.

Erixin
    Participant

Chyba sobie odpuszczę. Mam już dość wszystkich gierek fantasy.

Reyden
    Participant

@ErixinCzasem ci się gry nie pomyliły , EVE to nie fantasy a SF .Statki , broń energetyczna , trochę cyberpunka i te sprawy .Jest nawet aluzja do ST - konkretnie sposób przemieszczania sie wewnątrz układów ( zarówno nazwa jak i wygląd podczas lotu ) .

Erixin
    Participant

@Erixin

Czasem ci się gry nie pomyliły , EVE to nie fantasy a SF .

Statki , broń energetyczna , trochę cyberpunka i te sprawy .

Jest nawet aluzja do ST - konkretnie sposób przemieszczania sie wewnątrz układów ( zarówno nazwa jak i wygląd podczas lotu ) .

Wiem doskonale. Dotychczas wszystkie gry RPG jakie grałem opierały swoją fabułę o fantasy. Jedynym wyjątkiem był Fallout ale to też nie space opera. Brakuje mi strasznie gry mmo wykreowanej na podstawie jakiejś książki SF czy serialu.

Gram w Age of Conan gra jest pierwszorzędna, dokonała grafika i fabuła nie mówiąc już o systemie walki, ale to znowu fantasy. A ja mam już przesyt.

Fajnie gdyby była gra oparta np. na podstawie "Zapomnij o Ziemi", mam dość SW i innych ikon pop kultury.

Erixin
    Participant

Czy ktoś z forumowiczów gra cały czas w EVE i jest w jakiejś gildii? Kolega z GB gra i strasznie orze moje podkorze żebym się podłączył do gry.

Romek 63
    Participant

Największa kosmiczna bitwa w historii... internetu.

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/15301/n...torii-internetu

Gra EVE Online ze swoim wielkim, otwartym światem i zaawansowaną ekonomią daje wręcz nieograniczone możliwości. Ostatnio doszło tam do naprawdę epickiego pojedynku pomiędzy dwoma wielkimi sojuszami. W bitwie wzięło udział ponad 2800 graczy, a wyglądało to tak.[...]

😎

Melnikor
    Participant

A wszystko tylko dlatego, że jeden pilot pomylił koordynaty skoku 🙂

Ugand
    Participant

cóż, to była tylko jedna bitwa - w okolicy też nie zasypywano gruszek w popiele

Dołączona grafika

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram