Eurowybory

Viewing 5 posts - 91 through 95 (of 95 total)
  • Author
    Posts
  • Lo'Rel
    Participant
    #74306

    Takich sobie wybraliśmy w wyborach i takich teraz mamy

    Bo swoi głosują na swoich. A społeczeństwo przestało już dawno łykać tą śmierdzącą aż w sąsiednim układzie gwiezdnym kiełbasę wyborczą.

    Trzeba się zorganizować i w następnych wyborach wybrać lepszych, a nie tylko ciągle narzekać i narzekać.

    Ale jakich lepszych? Póki co nie ma specjalnej alternatywy. Jak pisał Silver, jeśli przychodzi ktoś z pomysłami i rzeczywistą chęcią zmiany czegoś, to zostaje zablokowany przez partię. W pojedynkę mało co osiągniesz.

    A narzekanie? Skoro można być zadowolonym, to równie dobrze można narzekać. A argument typu: nie głosowałeś, nie masz prawa narzekać, dla mnie nie ma żadnej wartości.

    Tak naprawdę to, narzekając tylko ciągle się usprawiedliwiamy z własnej nieudolności, niewiary we własne siły i wygodnictwa

    Nie wiesz z jakich powodów narzekam, więc nie pisz, że robię to właśnie z tych podanych przez Ciebie.

    Ciągle czekają na to aż politycy przyniosą im ją na talerzu i ofiarują.

    Tyle, że ja kompletnie nic od nich nie chcę, może jedynie tego, żeby nie utrudniali mi realizacji jakichś ambicji zawodowych. A skoro niczego od polityków nie oczekuję, to może nie muszę na nikogo głosować.

    Tak, ale trudno go odróżnić od zwykłego lenistwa i olewactwa.

    Ale ten kto podejmuje decyzję wie czy robi to z lenistwa czy świadomie. Z resztą, politycy są tego świadomi, że są bojkotowani.

    zdarom
    Participant
    #74353

    Nie chcę być pruderyjna, ale podobno jest to kulturalne forum, więc moze jednak nie tym słownikiem, co?

    I tak użyłem łagodnych słów, już gorsze tu padały i nie było afery.

    Romek 63
    Participant
    #80287

    Jeden numer telefonu, pod który mogliby "dzwonić do UE" prezydenci USA, Chin czy Rosji. 🙄

    Przywódcy państw UE spotkali się na rozpoczętym w Brukseli szczycie, by szukać idealnego kandydata na stałego przewodniczącego Rady Europejskiej. Ma on dać Unii Europejskiej jedną, stałą twarz (na dwa i pół roku z możliwością przedłużenia do pięciu).

    fluor
    Keymaster
    #80288

    Ma to związek z Traktatem Lizbońskim czy coś nowego?

    Romek 63
    Participant
    #80289

    Ma to związek z Traktatem Lizbońskim czy coś nowego?

    Tak. To jedna z podstawowych zmian jakie wprowadza Traktat Lizboński :yes:

    Jest to stanowisko podobne do stanowiska Prezydenta Europy - planowanego w Konstytucji Europejskiej.

Viewing 5 posts - 91 through 95 (of 95 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram