Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ethann Phillips w Transformers

Ethann Phillips w Transformers

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #2757

  Jak donosi niemiecki portal TrekZone.de Ethann Phillips znany z roli Talaxianina Neelixa w serialu Star Trek: Voyager pojawi sie w pelnometrazowym filmie Transformers: The Movie nawiazujacym do slynnej serii zabawek z lat 80-tych a takze animowanego serialu opowiadajacego o Transformersach - robotach o ludzkich ksztaltach mogacych przyjac postac samochodu, statku oraz samolotu. Phillips jest pierwszym aktorem oficjalnie wpisanym do obsady obrazu, ktory wyrezyseruje Michael Bay (Twierdza, Bad Boys) z ktorym aktor juz wspolpracowal przy produkcji filmu The Island. Premiera kinowa Transformers: The Movie zapowiadana jest na przyszly rok.

  Barusz
  Participant
  #42299

  Jeżeli ktoś nie zna rysunkowych transformerów, to fragment o "robotach o ludzkich ksztaltach mogacych przyjac postac samochodu, statku oraz samolotu" może dlań być mylący. Z tego co pamiętam każdy z tytułowych bohaterów serialu mógł się znienić w tylko jeden, konkretny samochód.Ethan Phillips w ogóle nie próżnuje, ostatnio zdążył zaliczyć gościnne występy w Numb3rs i Criminal Minds (serial, który na CBS zastąpił Threshold).

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram