Forum Trek.pl Newsy Star Trek Eric Bana mówi o scenach wyciętych ze "Star Trek XI"

Eric Bana mówi o scenach wyciętych ze "Star Trek XI"

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #4875

    W wywiadzie dla SciFi Wire aktor potwierdził, że kilka scen Star Trek XI, w których brał udział, zostało ostatecznie wyciętych. Będą one dodane do wydania DVD które pojawi się 17 listopada 2009 r. Jedna z usuniętych scen to m.in. "Przesłuchanie w więzieniu i ucieczka" gdzie Nero i jego załoga muszą walczyć z Klingonami, by uciec z kolonii karnej na skutej lodem planecie Rura Penthe.

    [more]

    "Jestem pewny, że scena się pojawi, zawsze się jakieś wycina. Było takich kilka, głownie drobiazgów, ale nic takiego co zdradzało by o Nero więcej niż już wiecie. Mam na myśli sceny w wiezieniu i ucieczki z niego. Tak, jesteś rozczarowany gdy twoja scena walki zostaje usunięta, bo wkładasz w nią sporo pracy, ale jestem w stanie zrozumieć dlaczego niektóre sceny odpadają przy montażu." powiedział Bana.

    Źródło: Sci Fi Wire

    [/more]

    Coen
    Participant
    #76292

    A więc raczej daruje sobie tą wersje jak i cały wzbogacony o te scenę film.

    Jamjumetley
    Participant
    #76294

    Z tych usuniętych scen, najbardziej chcę zobaczyć Klingons Take Over Narada. Mam nadzieję, że okręty D7 się przy okazji pojawią!

    Coen
    Participant
    #76298

    Niestety zaraz potem dostaniemy Klingonów Sado-Macho, robiących w całym filmie jedynie za chłopców do bicia. Więc dzięki, ale nie.

    Eviva
    Participant
    #76310

    Niestety zaraz potem dostaniemy Klingonów Sado-Macho, robiących w całym filmie jedynie za chłopców do bicia. Więc dzięki, ale nie.

    Uprzedziłeś się, chłopie. Z tego, co wiem, Klingoni trzymali Nero i jego załogę 25 lat na Rura Penthe, więc to raczej Romulanie slużyli im za chłopców do bicia.

    Coen
    Participant
    #76314

    Nie uprzedziłem, analizuje fakty: Zdołali pojmać okręt górniczy tylko dlatego, że był ciężko uszkodzony po staranowaniu. Przez 25 lat trzymali ich załogę torturując i nie dowiadując absolutnie nic i robili to tylko dlatego, że załoga musiała czymś zabić czas do pojawienia się starego Spocka. Jak tylko się pojawił to wyrznęli wszystkich z podejścia, odzyskali okręt i sobie polecieli w siną dal. To jest żałosne.

    Eviva
    Participant
    #76315

    Nie uprzedziłem, analizuje fakty: Zdołali pojmać okręt górniczy tylko dlatego, że był ciężko uszkodzony po staranowaniu. Przez 25 lat trzymali ich załogę torturując i nie dowiadując absolutnie nic i robili to tylko dlatego, że załoga musiała czymś zabić czas do pojawienia się starego Spocka. Jak tylko się pojawił to wyrznęli wszystkich z podejścia, odzyskali okręt i sobie polecieli w siną dal. To jest żałosne.

    Hm, a skąd wiesz, że było waśnie tak? Może było inaczej: Klingoni naprawili i ulepszyli Naradę na własny uzytek. Załoga tyrała tymczasem na Rura Penthe. W pewnym momencie nadarzyła im się jakaś okazja ucieczki, z której skorzystali, porywając przy okazji swój okręt. Też możliwe i na pewno dałoby sie ułożyć w ładną historyjkę.

    Barusz
    Participant
    #76317

    Problem polega na tym, że uciekli w ściśle wyznaczonym momencie, więc to nie była kwestia okazji.

    Jamjumetley
    Participant
    #76318

    Problem polega na tym, że uciekli w ściśle wyznaczonym momencie, więc to nie była kwestia okazji.

    Ale mogli się przygotowywać do ucieczki w ustalonej na konkretny czas. Mogli przecież - przenosząc na nasze realia - użyć pilnika do uszkodzenia krat, albo wydłubać dziurę w murze. Słynna ucieczka z Alcatraz też była przygotowywana tygodniami, jeżeli nie miesiącami.

    Eviva
    Participant
    #76319

    Problem polega na tym, że uciekli w ściśle wyznaczonym momencie, więc to nie była kwestia okazji.

    Mógł to być zwykły przypadek i tyle.

    Coen
    Participant
    #76320

    Scenariusz dowodzi jednak czegoś zupełnie innego. Powinnaś wiedzieć E, była o tym już rozmowa z miesiąc temu. Scenka była też w trailerze.

    I. Thorne
    Participant
    #76321

    Klingoni bicia przez Nero i jego podwładnych? Tylko dla tej sceny kupie wydanie DVD :>

    Eviva
    Participant
    #76322

    Scenariusz dowodzi jednak czegoś zupełnie innego. Powinnaś wiedzieć E, była o tym już rozmowa z miesiąc temu. Scenka była też w trailerze.

    Pewnie masz rację, ale ze mnie już taki advocatus diaboli 🙂

    Toreth
    Participant
    #76342

    No cóż, ja kupię wersję rozszerzoną, czy też z wyciętymi scenami i jeśli będzie do luftu, to będę krytykować po obejrzeniu, a nie przed 😛

    Jamjumetley
    Participant
    #76379

    A propos przejęcia Narady przez Klingonów - na TrekMovie.com jest wczesna recenzja komiksu Star Trek: Nero. Ponoć jest w tej scenie dużo chwalebnej śmierci (czyli wiemy czyjej)...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram