Forum Fantastyka Gry eRepublik

eRepublik

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • cinus
    Participant
    #5334

    Pewnie większość z was słyszała już o tej grze, inni może nawet zerkali o co chodzi. Dla reszty krótki wstęp:

    W eRepublik stajemy się obywatelem wirtualnego państwa, np. ePolski. Mamy własny kongres, prezydenta, ministerstwa, armię... musimy codziennie pracować, zarabiać na chleb czy broń (bo walka jest głównym źródłem expa). Aktualnie Polska jest jednym z najpotężniejszych państw na eŚwiecie. Miłośnicy pisania mogą zarabiać tworząc gazety, inni zaś mogą zostać politykami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by być zarówno dziennikarzem, politykiem jak i wojskowym zresztą.

    W chwili obecnej eRP zajmuje terytoria od naszej prawdziwej wschodniej granicy, po północne wybrzeża Francji. Niemcy zostały pobite w wojnie i w zasadzie kiszą się tylko w Bawarii (zwanej potocznie Browarią 🙂 - miejscu, gdzie odbywa się Październikfest 😛 ). Jak ktoś chce spróbować sił, to podaję linka: eRepublik. Nie ukrywam, że jest to tzw. ref-link, czyli ja będę mieć jakiś profit z tego, że zaprosiłem was do gry. Jak ktoś chce spróbować, to zapraszam w grze na priv (nick Sircinus).

    Barusz
    Participant
    #85281

    eRepublik nie znam, ale od razu skojarzyło mi się to z Wielką Rzeczpospolitą 😉

    cinus
    Participant
    #85299

    WRP też znam oczywiście 🙂 Nie ma to jak betonociąg Macierz - Polska Prowincja Australia.Przy czym ePolska i ePolacy to jedynie fragment tej gry. Tam walczymy z..., no prawdziwymi np. eNiemcami 😛 Pojawiają się takie elementy jak propaganda, fałszywe rozkazy, powstania, sojusze...

    Galactica
    Participant
    #85311

    Zerkałem i mam dość ciekawe pytanie. Czy wszystko jest po angielsku czy też nasz wspaniały język również tam jest? WRP jest fajne.

    Barusz
    Participant
    #85312

    Jest po polsku, ale chyba nie wszystko 😉

    cinus
    Participant
    #85315

    Dla użytkowników FF jest specjalna wtyczka spolszczająca. Ja się przyzywczaiłem do gry po ang 😉 Spolszczenie oryginalne leży i kwiczy ogólnie.

    Galactica
    Participant
    #85345

    Aha. Dzięki za info.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram