Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Epizod zamykający linię fabularną w Kwadrancie Delta

Epizod zamykający linię fabularną w Kwadrancie Delta

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • gordian76
    Participant
    #8101

    Dołączona grafika

    Mija miesiąc od rozpoczęcia eksploracji Kwadrantu Delta, przez ten czas mieliśmy okazję uczestniczyć w licznych wydarzeniach opowiedzianych w linii fabularnej. Dla osób, które już przez nie przeszły przygotowane zostało zwieńczenie opowiedzianej historii.

     

    Ja sam nie przeszedłem jeszcze do końca tej drogi, więc nie mogę odnieść się do całej zawartości fabularnej. Jednak wg develpera odzew graczy na storyline był bardzo pozytywny, dlatego też postanowili przygotować kolejną opowieść kończącą cały cykl.[more] 

    Your feedback on the story has been overwhelmingly positive, and everyone on the development team wants to continue delivering the story content you've asked to see.

    Ponieważ opowiedziana historia wciąż zawiera nieopowiedziane pytania oraz niewyjaśnione tajemnice już jutro, tj. 13 listopada udostępniona zostanie nowa misja "What's Left Behind" z udziałem Roberta Picardo i Denise Crosby, mająca wyjaśnić powstałe wątpliwości. Zadanie będzie przeznaczone dla kapitanów na poziomie 60 i ma połączyć wszystko, co poznaliśmy w trakcie podróży w Kwadrancie Delta w całość.

    Pewne tło dla zapowiedzianej misji ma zapewne stanowić zawartość dwóch innych artykułów: 1 i 2[/more]

    domirex
    Participant
    #119424

    Coś czuję że dojdą Iconianie. Już raz pogrozili nam palcem. Może odnajdziemy Sele?

    I. Thorne
    Participant
    #119426

    Jak pamietamy to Sele zabrali Ikonianie, wiec moze ja porzuca w delcie? Albo znajdzie sie ich tajny osrodek? Poczaekamy, zobaczymy...

    bdzigost
    Participant
    #119427

    Albo dokończeniu wątku z Harrym Kimem (misje fabularne).

    snowman
    Participant
    #119428

    [color=rgb(167,167,167);font-family:'Lucida Grande', 'Lucida Sans Unicode', sans-serif;background-color:rgb(19,19,19);]“What’s Left Behind” brings together everything you have learned in your voyage, and features the voices of Robert Picardo and Denise Crosby.[/color]

    Skoro swego głosu użyczy Denise Crosby, to i Sela się pojawi, w ten czy inny sposób.

    gordian76
    Participant
    #119431

    Grafika na launcherze sugeruje, że Sela się pojawi.

    domirex
    Participant
    #119437

    Miałem rację he he dziwne ale przyjemne uczucie 🙂

     

    Jamjumetley
    Participant
    #119439

    Trochę to wszystko naiwne. Bohaterowie dziwią się, że... ...Vaadwaur dostali pomoc od Ikonian
    Normalnie, jestem w szoku! Któż by się spodziewał? 😉

    domirex
    Participant
    #119440

    Przy odrobine szczęścia jutro się dobiorę do tej misji.

    Uchi
    Participant
    #119444

    Trochę to wszystko naiwne. Bohaterowie dziwią się, że...
    Normalnie, jestem w szoku! Któż by się spodziewał? 😉

     

    Lepiej Iconianie niż kolejny nowy wróg, choć fakt faktem mogli zamieszać to jakąś lokalną cywilizacje. Jednak sam epizod bardzo zgrabny, tekst Doktora o Kazonach wesoły, choć jego nagłe olśnienie co do Iconianskiej architektury było suche, mogli całość wiedzy dać Sela'i do przekazania.

    Slawek
    Moderator
    #119445

    Tekst o Kazonach nieco rasistowski 😛

    Poza tym nie nastawiałbym się aż tak na większy reveal czy nawet konflikt z Iconianami, gdyż jak na budowanego latami "głównego złego" ciężko będzie go przebić przy dalszym rozwijaniu gry. Rozumiem, że na chwilę obecną to już się robi komiczne, iż wszystko co złe w galaktyce, to Iconianie, no ale z drugiej strony jak by wyglądało STO, gdyby ich wątek zakończono? To by chyba musiało oznaczać wyłączenie serwerów, tak realistycznie patrząc. A dopóki STO będzie sobie funkcjonowało, to pewnie Cryptic pozostanie przy "pociąganiu za sznurki" i skupi się na pomniejszych wrogach i konfliktach.

    Co do samej misji - myślałem, że zasnę na samym początku podczas "badania" urządzenia. Wszystko fajnie napisane, ale strasznie to nużące jako gameplay.

    Melnikor
    Participant
    #119446

     

    Lepiej Iconianie niż kolejny nowy wróg, choć fakt faktem mogli zamieszać to jakąś lokalną cywilizacje. Jednak sam epizod bardzo zgrabny, tekst Doktora o Kazonach wesoły, choć jego nagłe olśnienie co do Iconianskiej architektury było suche, mogli całość wiedzy dać Sela'i do przekazania.

    Mam wrażenie że olśnienie doktora było po prostu trochę nie w tym miejscu co potrzeba, kolejność szturmowania pomieszczeń powinna być odwrotna, najpierw sala robali a na końcu dojście do tej z oknem i olśnieniem doktora.

    Ugand
    Participant
    #119450

    Teraz z trochę innej beczki: grając Vulkanką trafiłem na unikatową możliwość dialogu:

    Dołączona grafika

    wiem również o telepatach. Trafił ktoś na jakieś jeszcze opcje?

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram