Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Ekipa Stargate reallizuje nowy projekt

Ekipa Stargate reallizuje nowy projekt

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #3139

    Spora ekipa zaangażowana w oba seriale spod znaku Stargate bierze udział w nowym projekcie filmowym noszącym tytuł Sanctuary. Będzie to serial udostępniany jedynie w sieci, którego twórcami są Martin Wood oraz Damian Kindler. W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak Amanda Tapping (Samantha Carter - SG-1) czy Christopher Heyerdahl (często grający postaci Wraith w SGA). Gościnnie w odcinkach ma pojawiać się David Hewlett (Rodney McKay - SGA). Wyjątkowość serialu ma polegać nie tylko na jego sposobie dystrybucji a bardziej na interaktywności jaką zapowiada Wood. Jakiego rodzaju ma być to interaktywność tego nie podano. Epizody mają trwać około 40 minut a serial ma być utrzymany w klimacie i konwencji filmu Batman Begins. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na GateWorld.

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #48142

    A teraz slow kilka mojego juz nie newsowego komentarza. Niestety Wood i reszta ekipy Stargate idzie w tym wypadku maksymalnie "na kase". Jakos nie chce mi sie wierzyc ze pomysl wpadl Woodowi ot tak sobie i tak sobie zaangazowal do projektu dwa majace ciekawe relacje postaci ze Stargate. Tym bardziej ze gdy spojrzalem na maly fotos na GateWorld zwiastujacy serie to od razu nasunela mi sie mysl - kolejny projekt z SG-1. Jakos nie wroze Sanctuary ani wielkiej popularnosci ani przychylnego odbioru. Z reszta sposob dystrybucji swiadczy w tym przypadku na niekorzysc - widac zadna ze stacji nie miala ochoty wyemitowac tego nowego tworu ;>

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram