Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek EF II

EF II

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 107 total)
  • Author
    Posts
  • Merkav
    Participant
    #12188

    Wie ktos jak poukladac te przewody w konsoli gdzie mamy cos tam przekirowac zeby wydostac ta inzynierke? Probowalem juz na setki sposobow i zawsze zwarcie 🙁 Screen mile widziny 🙂

    Slawek
    Moderator
    #12200

    Hmmm... to chyba jedna z trudniejszych układanek. Też się męczyłem. Screena na razie nie dam bo skasowałem wszystkie save'y i przechodzę gre od nowa, ale moge doradzić abyś zwrócił uwagę na to od której strony idzie energia w tych "skrzyzowaniach" (nie rozchodzi się na wszystkie strony tylko idzie prosto) oraz na ustawienie tych przewodów z trzema wejściami.

    Krusty
    Participant
    #12213

    A wracając do recenzji to ja zauważyłem że EF II zbiera w polskiej prasie branżowej same bardzo dobre oceny i opinie ale co z tego skoro LEM po raz kolejny dał ciała sprzedając tą gre w astronomicznej cenie 169 złotych, no cóż kolejna szansa pozyskania nowych trekies spaliła na panewce.

    Qbah
    Participant
    #12216

    A ja mam pytanie: czy pelna wersja chodzi szybciej od dema, czy nie ❓ Bo jezeli wolniej, to sie nie pobawie w te gre za bardzo... Natomiast jezeli tak samo, to tak srednio... Przy wielu wrogach gierka mi sie zaczynala haczyc... 🙁

    Slawek
    Moderator
    #12286

    UWAGA!! PANIE I PANOWIE!! Dla Star Treka w polsce jest jeszcze szansa!! No dobra żartuje. Ale wreszcie coś... Elite Force 2 został doceniony. W czasopiśmie CD-Action gra dostała ocene 9+!! Recenzję napisał niejaki Ghost - czyli nie Trekkie (jedyni fani star treka tam to Mycroft i Jedi, choć moge się mylić). Jako jedyne minusy recenzent podał to, iż gra mogła by być dłuższa oraz to, że mogła by być bardziej interaktywna. Recenzent napisał też że Elite Force 2 jest dla niego wzorcowym shooterem FPP.

    Jeszcze nie przeczytałem całej recenzji ale chciałem czym prędzej ogłosić dobrą nowine 😛

    Miejmy tylko nadzieje, że Shattered Universe odniesie podobny sukces (buhahaha :P) ale o tym przekonamy się na święta (premiera).

    Ktoś chciał screena z tej chyba najtrudniejszej układanki z EF2

    Prosze bardzo: http://icarustss.w.interia.pl/Screeny/kanalizacja.gif

    Wystarczy przestawić te dwa zaznaczone fragmenty i po krzyku.

    Krusty
    Participant
    #12830

    No i doczekaliśmy się nasz ulubiony woltar Imperium Gier opublikował recencje Elite Force II http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra...25,5961,2496,-1. Narazie powstrzymam się od komentarzy... do czasu jak wymyśle jakąś porządną obelge.

    Slawek
    Moderator
    #12851

    Nie czytałem bo mi się nie chce :P. Ale ocena 8.8 jest bardzo słuszną oceną. Jeszcze wystawioną przez nie-trekkera. Zapewne są jakieś krytyczne wypowiedzi dot. star treka 🙂 normalka...

    Reyden
    Participant
    #13897

    Tak tylko żeby ściągnąć trzeba mieć szybkie łacze albo dużo cierpliwości, ja osobiście wolałem pojechać do Łodzi i kupić pirata za 20 zł. w dwa dni po premierze. A tak przy okazji wie ktoś po co zbiera się te złote statki.


    A to tak przy okazji:

    Kody do pełnej wersji gry EF II

    Aby uaktywnić kody, zmodyfikuj skrót uruchamiający grę tak, aby zawierał on ciąg: +set ui_console 1 +sv_cheats 1

    C:Program FilesActivisionStar Trek Elite Force II Single Player DemoEF2.exe" +set ui_console 1 +sv_cheats 1 

    Podczas gry naciśnij kalwisz [~] (tylda), aby przywołać konsolę, a następnie wpisz jeden z poniższych kodów: 

    god - God Mode (nieśmiertelność)

    noclip - przechodzenie przez ściany 

    notarget - wrogowie nie zauważają cię 

    give all - wszystkie bronie 

    health 100 - ustawia Health na 100 

    give weapon X - daje broń X (X=nazwa broni) 

    maplist - lista map 

    inventory - pokazuje inventory 

    fps 1 - włącza FPS (0=wyłącza)

    .......

    W najnowszym Clicku jest recenzja EF II gra dostała ocena bardzodobrą czyli piątke albo inaczej 5. Co do samej recenzji to autor przez połowe narzeka jak nie lubi treka i jak bardzo chciał tej grze postawić gorszo ocene ale nie mógł tego zrobić... bez komentarza... tą recenzje trzeba przeczytać. Ogólnie rzecz mowiąc warto kupić ten numer nie tylko z powodu powyższego ale dlatego że dołaczyli gre Worms2. Miłego czytania i zabawy.

    Nie wiem jak u ciebie ale u mnie te kody nie chca działać, tzn. wyskuje bład że nieznana komenda servera sv_cheats 1 ( ale w demie działają )

    Update

    Rozwiazałem problem , trzba dopisać +set cheats 1 zamoast +sv_cheats 1

    A co do Super drony , istotnie wyglada jak predator

    Jest jeszcze jedno zapożycznie z innego filmu , mianowicie broń Jaffa jest dostepna w grze ( ja ja kodem give all zdobyłem ) 😀 😀 😀 😀 😛 😛 8)

    Miał ktoś problem w misji 4 ( poziom 2 a - ratowanie gównego mechanika stacji - ukłądanka przywracajaca moc do dżwi ) ❓

    Bo ja za chiny nie mogę tego ustawic tak aby odłaczyc jeden czerwqony punkt ( koło niebieksiego punktu , ten srodkowy ) - ni8e wiem czy patch 1.1 pomoże ( własnie sie sciąga )

    Update - problem rozwiązany - ta ukąłdanka jest cholernie trudna ale do rozwiązania - jak ktoś chce to moge mu przekazać sposób na jej rozwiazanie

    Liquid
    Participant
    #26689

    Ktoś wie na jakich sterach do Radków nie będą skakać tekstury.

    Sai
    Participant
    #26699

    Ja mam wersje Catalyst 04.10 , wersja opakowania to 8.062-040929a-018115C , u mnie wszystko jest OK. Działa bez zarzutu. Myślę, że moje stery już najnowsze nie są, jednak wszystko co chce, chodzi jak trzeba, więc nie zmieniam.

    Liquid
    Participant
    #26737

    Ja obecnie mam 4.11 beta, więc będe musiał zmienić na starsze.

    Trek
    Participant
    #29634

    Ktokolwiek może pomóc!! PLz!!!!błedy, błedy, błedy :[ mam ef2 i karte FX5200 128MB procek P4 2,6 HT 512 MB inajnowsze stery do nVidii.przy uruchamianiu treningu i... pojawiam się "przed" pomieszczeniem. przechodze przez coś czarnego-wygląda jak korytarz ale bez jakichkolwiek textur. potem pojawiają się inne problemy: niewidzialne przedmioty (w opisie misji pisze żebym skakał aby przejść dalej) ale na co jak nic nie widze. poza tym w górnym prawym rou ekranu zamiast jakiegoś skanera mam 3 kolorowe kreski (RG:cool: które sie obracają względem mnie. i brakuje kilku textur (zamiast nich są szaro-białe kratownice) nic tylko płakać :cry:UPDATEnie widze też żadnych modeli, nie widze/nie mam broni, trikordera.HELP!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 UPDATE:problem rozwiązany-uszkodzone archiwum. Odbudowałem je ale bez jednego pliku.PS czy ktoś mógłby może wysłać mi ten plik ❓ Jest on w pak20.pk3 ścieżka: models/char/starfleet/barclay/barclay.skm plik ma chyba ok. 250 kb. plzUPDATE:spisałem wielkości wszystkich moich archiwów z gry:pak16.pk3 - 51378120 bpak20.pk3 - 159272090 b -uszkodzonypak30.pk3 - 126401560 bpak31.pk3 - 94540050 bpak32.pk3 - 184504216 blocpak1.pk3 - 186985165 bpak0.pk3 - 22817218 bpak10.pk3 - 173190103 bpak15.pk3 - 78944133 bw tym uszkodzonym brakuje mi pliku barclay.skm (22436 😎 ale po "wycięciu" tego pliku archiwum ma już tylko 148278622 bWielkości spisałem przy pomocy programu Total Commander 6.52 {NTFS}Czy ktoś kto też ma "prawie" orginalną wersjie może porównać te wielkości i powiedzieć mi czego jeszcze brakuje???UPDATEProblem rozwiązany-dwa archiwa były walnięte. Już wymieniłem i wszystko działa :-)END OF FILE

    Trek
    Participant
    #29983

    Pytanko techniczne: czy komuś się udało uruchomić multiplayera w wersji gry za 20zł( 😀 ) ?? bo próbowałem wszelakimi sposobami ale zawsze mi pisze ZŁY KLUCZ.

    Może czegoś mi brak w rejestrach? bo zauwarzyłem że w rejestrze klucz jest ale BEZ ostatnich 4 znaków. Dopisanie niczego nie zmienia 🙁

    Pitmistrz
    Participant
    #46172

    Mam małe pytanko czy zna ktoś stronkę z opisami wszystkich sekretów do EF II bo samą gierkę przeszedłem kilka razy ostatnio nawet na kodach z tricorderem przy oku i nawet połowy nie znalazłem.Ktoś mnie wspomoże bo jestem bardzo ciekawy?

    Slovaak
    Participant
    #47456

    Misja 5. Wchodze do tunelu i z podłogi wyslówaja sie slupy a z nich leci trujacy gaz... później jest most z pól siłowych które znikaja w sposób chyba chaotyczny, ktos wie jak przejsc po tym moscie?

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 107 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram