Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek EF II

EF II

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 107 total)
  • Author
    Posts
  • Tom
    Participant
    #9957

    Dla wszystkich spragnionych EF2: ukazał się nowy zwiastun, zajmuje 21 mb. Można go ściągnąć tutaj naciskając prawym przyciskiem i wybierając opcję "zapisz jako".

    Krusty
    Participant
    #9969

    Aż slinka cieknie.

    Anonymous
    Guest
    #9972

    Nieźle, nieźle...Bardziej realistyczny ruch postaci (na ile to można ocenić oglądając film...), poprawiony "sniper mode"... Tylko mam ja takie pytanie: jakoś nigdzie na stronie EF II nie znalazłem info o Alexandrze Munro. Czyżby nie dane byłoby mi grać panienką? Buuuuu 🙁

    Tom
    Participant
    #9984

    Pojawiło się DEMO, jest dostępne pod tym adresem: http://www.fileshack.com/file.x?fid=2817

    Coen
    Participant
    #9987

    Wolf z tego co wim ma byc tylko Alex, zrezygnowano z Alexy, ale za to beda drinki :]

    Tom
    Participant
    #9989

    Na http://www.ritualistic.com jest dużo mirrorów, dzięki którym można ściągnąć demko.

    Krusty
    Participant
    #9990

    Ale za to na pewno będzie mój ulubieniec... chyba każdy wie o kogo chodzi 😉 .

    Tom
    Participant
    #10002

    Zgodnie z tym, co jest tu napisane, LEM wyda w naszym kraju EF2. Owszem data "maj 2003" jest mocno przesadzona, ale pewnie ukaże się na początku lipca.

    Krusty
    Participant
    #10014

    Tylko że by nie zrobili z tym jak z Medieval Total War, zresztą znając Lem cena i tak będzie zaporowa.

    EddieGcT
    Participant
    #10016

    To jest raczej pewne, jesli zrobia tak samo jak to bylo np. z Away Team, to cos czuje ze z zakupem EF2 poczekamy sobie przynajmniej jakies pol roku, wtedy moze ceny troche spadna, chyba ze ktos juz odklada kase 🙂

    Qbah
    Participant
    #10048

    Te, ludziska i inne, jaki trzeba miec sprzet, zeby sobie w miare komfortowo na tym demku pograc ❓ Ja uruchomilem to na Celeronie500, 192RAM, RivaTNT2 m64, Win2k i gra sie wczytywala 10 minut z zegarkiem w reku (na prawde, myslalem, ze zwis byl, ale mi sie nie chcialo reseta wcisnac, wyszedlem z pokoju a wrocilem, jak jakies odglosy uslyszalem 🙂 ). To intro przed pierwsza misja to sie strasznie haczylo, a sama gra byla prawie niemozliwa ❗ Te cholerne stworki mnie prawie wykonczyly, tak komp doczytywal ❗ Radze z duuuuzo lepszym sprzetem podchodzic, zeby wogole moc sobie pograc...

    Tom
    Participant
    #10049

    Ja gram na PIII800, 256mb ram, gforce 2 mx 32mb, DirectX9, najnowsze sterowniki i działa zaskakująco dobrze na 800x600 przy najwyższych detalach, bez antyaliasingu (czy jak to się pisze). Owszem na początku w tym hangarze strasznie się tnie, ale potem działa płynnie.

    Slawek
    Moderator
    #10055

    Ja dopiero ściągam sobie Demko, ale jak ledwo bo ledwo w Dooma III Alpha mogłem pograć to EF II spokojnie ruszy.

    EddieGcT
    Participant
    #10062

    Tom czy do tego demka jest jakis patch czy cos takiego, mam troche z tym klopotow, ledwo to to dziala a misja, po tym niby demku jak prom wylatuje z Entka, poprostu pada, niby sie nie wiesza ale czarny ekran i nic wiecej. To raczej na pewno wina mojej grafiki, poczciwe juz Kyro 2 nie bardzo sobie radzi, inny sposob tworzenia grafy daje sie we znaki. Poza tym to raczej sprzet jeszcze powinien gierke pociagnac bez problemu, Athlon XP 1.4 GHz, 256DDR, WinXP. Sam nie wiem moze to wina windy ??? Macie jakies pomysly

    Tom
    Participant
    #10063

    Hmm.. nie jestem specem od sprzętu, więc w tej kwesti Ci nic nie pomągę, no może tylko tyle, że demko działa zgodnie z kartami ATI Radeon (bez 7200), nVidia TNT2 i TNT2 ULTRA, oraz ze wszystkimi GeForce'ami. Natomiast jeżeli chodzi o patch, to takowego nie ma i nie będzie. Pocieszający może być tylko fakt, że demko jest zrobione na przed ostatecznej wersji, więc jeszcze mogli zmienić kilka rzeczy. Z tego co wyczytałem na zagranicznych Forach może pojawić się jeszcze jedno demko tuż przed wydaniem gry na rynek.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 107 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram