Earth 2

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #6725

  Cały czas nie mogę uwierzyć, że serial ten nie doczekał się osobnego wątku. Zacznijmy zatem sympatycznym akcentem (przy czym słowo "sympatyczny" nie jest w stanie opisać mojej osobistej ekscytacji). Amazon nareszcie sprzedaje Ziemię 2 na DVD w regionie 2!

  Earth 2 i Space Above and Beyond (który również wchodzi właśnie do sprzedaży) to dwa naprawdę świetne seriale z połowy lat 90. Oprócz okresu w którym powstały łączy je jeszcze jedno - oba poszły pod gilotynę po pierwszym sezonie (skąd my to znamy?). Nie wiem jak wy, ale ja już piszę list do Świętego Mikołaja 😀

  Dla tych co Ziemi 2 nie znają, krótkie streszczenie fabuły: Serial opowiada o grupce osadników wysłanych z Ziemi na obcą planetę, bardzo podobną do naszej, z zamiarem utworzenia na niej kolonii. Kiedy trafiają do celu (nie bez problemów), okazuje się, że nie są na powierzchni sami.

  Q__
  Participant
  #243884

  Bezczelnie 😉 podbiję i ten topic, linkując przy okazji jego brata z Phoenixa:
  http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=5&topic=1619

  Sądzę bowiem, że tytułowa produkcja (zainspirować Dukaja* to nie byle co!) też zasługuje na więcej pamięci. A żeby tę pamięć pobudzić wrzucę fanowski trailer (oficjalne chyba przepadły w pomroce dziejów):

  I intro E2:

  Oraz remaster sekwencji startu EA:

  No i link do stosownej Wiki:
  https://earth2.fandom.com/

  * Do napisania "IACTE".

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram