Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Dziś premiera rozszerzonej wersji Avatara

Dziś premiera rozszerzonej wersji Avatara

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • Aved
    Participant
    #5779

    Większość nie traktuje tego jak ważne wydarzenia (i słusznie), jednak głupio by było to pominąć. Przypominamy więc: Dziś premiera rozszerzonej wersji Avatara.

    "Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki."

    Źródło: Stopklatka

    Aved
    Participant
    #92537

    Jestem już po, i.. co tu dużo komentować? Dwie czy trzy dodatkowe sceny, raczej spokojne (i dobrze, bo akurat temu filmowi posłużyłby wolniejszy rozwój akcji, i kilka długich ujęć - w końcu jego najmocniejsza strona to strona wizualna). Nie bardzo rozszerzono historię, właściwie to wcale, te sceny niewiele wnosiły do rozwoju akcji. Nie czuje się poszerzania na siłę, czego trochę się obawiałem. I przynajmniej nie można zawieźć się zakończeniem, jak już się je zna 😀 Chciałem jeszcze taką kwestię poruszyć: właściwie to do kogo jest adresowana ta rozszerzona wersja? Bo idą na nią w większości chyba nie ludzie, którzy byli tak pod wrażeniem w grudniu, że chcieli wrócić, tylko ci, którzy poprzednio sobie odpuścili.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram