Dziś początek Free to Play

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • Author
    Posts
  • mruk
    Participant
    #103351

    Czy na takim sprzęcie da się w STO pograć? : 1.Pamięć Ram 1,50 GB Ram2 Płyta główma :Gigabyte GA-81945GMF i945G DDR2 VGA uATX3.Zasilacz Enlight GPS-300AB-100U ATX12V 300W PFC4.Procesor Intel Pentium D 820 2,80GHz 2x1MB 800MHz LGA7755.Radiator CoolerMaster CI5-9JDSB-OL LGA7756.Grafika : Intel®82945G Express chipset family 128 mb.

    Piotr
    Keymaster
    #103353

    The minimum system requirements are:

    OS: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 or 64-bit)

    CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz or AMD Athlon X2 3800+

    Memory: 1GB RAM

    Video: NVIDIA GeForce 7950 / ATI Radeon X1800 / Intel HD Graphics

    Sound: DirectX 9.0c Compatible Soundcard

    DirectX: Version 9.0c or Higher

    HDD: 10GB Free Disk Space

    Network: Internet Broadband Connection Required

    Disc: 6X DVD-ROM

    The recommended system specifications are:

    OS: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 or 64-bit)

    CPU: Intel E8400 Core 2 Duo or AMD Athlon X2 5600+

    Memory: 2GB RAM+

    Video: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850+

    Sound: DirectX 9.0c Compatible Soundcard

    DirectX: Version 9.0c or Higher

    HDD: 10GB Free Disk Space

    Network: Internet Broadband Connection Required

    Disc: 6X DVD-ROM

    Reyden
    Participant
    #103363

    Zapomnij - stary procek , dużo słabszy niż C2D E6300 1,8 Ghz ; do tego tragiczna karta graficzna .Próbowałem swego czasu w pracy grać na X2 5200+ + integra GF6150 256MB , gra się cięła nawet na minimalnych .Jak byś miał jakąś sensowną kartę ( 8600GT DDR3 lub lepsza ) to może i na minimum by ruszyło .

    Melnikor
    Participant
    #103364

    Zapomnij - stary procek , dużo słabszy niż C2D E6300 1,8 Ghz ; do tego tragiczna karta graficzna .

    Próbowałem swego czasu w pracy grać na X2 5200+ + integra GF6150 256MB , gra się cięła nawet na minimalnych .

    Jak byś miał jakąś sensowną kartę ( 8600GT DDR3 lub lepsza ) to może i na minimum by ruszyło .

    Sam mam:

    Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family 128Mb.

    I chodzi płynnie, wystarczy w opcjach dać "Half resolution". Gra robi się co prawda pikselowata ale działa.

    Więc większym problemem będzie procesor.

    Uchi
    Participant
    #103491

    Ha! Zacząłem grać i jest super (w końcu po bawię się czymś innym niz czołgami;). Bardzo klimatycznie, i "na bogato" czyli więcej RPG w RPGu (więcej niz w takim smętnym "ctrl+c ctrl+v" MassEffect) Szwagier jak sie dorwał do craftowania to tylko sprząta sektory i dłubie. Fajne są misje w których trzeba pobiegać, po dłubać coś po skanować. Najbardziej zaskoczyły mnie "nudne misje", jak przeskanuj 5 anomalii, czy skanuj na planecie kilka roślinek - to takie startrekowe! Walki kosmiczne jak w starym dobry StarFleet Command (och to granie na pierwszym roku SFC:D ), choc na początku nie podobało mi się że nie ma pełnego modelu lotu (jak np w Bridge Comm), ale po pierwszej bitce w StarBase 24 uznałem że to dobre rozwiązanie, chaos jaki by powstał z pełnym modelem był by niesamowity i chyba mało grywalny i frustrujący.Świetną sprawą są misje z Forge, tworzone przez graczy, bardzo fajny patent.Co mi troszkę doskwiera to ekonomia. Mam 27lvl i nadal latam Sabrem (eskortowiec 2tier). Dosatłem go za free i niestety nie doczytałem że reszte juz trzeba kupić za dylit-czyli Akire 3tier (a swój wydałem na broń, broń i insze gadzety). Na wyższym lvl powoli odczuwam brak mocniejszego okretu. Zdobywanie dylitu w War Zonach jest troszkę nie fajne bo awansuje i jeszcze ten limit 8000konwertu rudy na dobę.Ogólnie bardzo fanie i za darmo, choć może za trochę wydam kase na takie drobiazgi jak mundury lub oficera Aenar'skiego (jestem podłym andriańskim rasistą, mam 100% andriańską załoge;) ).

    Reyden
    Participant
    #103497

    Problem z Dilithium można łatwo rozwiązać - przejrzyj ten temat .

    W skrócie :

    Te misje - 1 , 2 , do tego misja Strange New World ( misja eksporacyjna - do zrobienia z dowolną misją eksporacyjną ) - 1 920 D za misje 1 i 2 na postać + 1 440 D za SNW dla FED ( IK ma jakiś odpowiednik ?) .

    Misje 1 i 2 to dosłownie robota na 5 minut max ( wliczając trochę bieganiny - Akademia GF - ESD i tak samo po stronie IK ) , zero walki .

    Grając 2 postaciami można w ten sposób dziennie mieć lekko ponad 5k Dilithium bez większego wysiłku .

    Także ta misja - daje 480 D

    Uchi
    Participant
    #103515

    Tak, robie te misje, ale dzięki za info bo "Mission: Traelus System - Satellite Repair" nie znałem. Teraz jest jeszcze event w akademii - łapaniem małych niebieskich aanomalii 4000 dilihium łapie. Co do drugiej posataci mam noobskie pytanie: jak przekazać/przelać/sprzedaC dilithium drugiej swojej postaci (mam federacyjnego i klingonke)?

    Melnikor
    Participant
    #103522

    Żeby przelać dilithium drugiej postaci należy na "Dilithium Exchange" wystawić chęć zakupu CP za niską kwotę jednostkową (np. 50 dili za CP), a drugą postacią anulować i wyjąć (withdraw) dilithium.

    Melnikor
    Participant
    #104060

    Edytka moderatorska: posty przeniesione

    wiem że ten temat to nie pomoc dla noobów ale nie bede zakładał nowego dla jedego pytani (chyba ostatniego).

    To tak na przyszłość, jest już temat dla takich pytań.

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram