Dziś początek Free to Play

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6571

    Koniec wyczekiwania! Od dziś Star Trek Online jest dostępny dla wszystkich za darmo. Szykujcie mundury i naładujcie fazery. A gdy już zadomowicie się na swoim okręcie, to przylećie na DS9 i wpadnijcie do Quarka.

    Jeśli potrzebujecie pomocy w grze, pytajcie na forum STOnline.pl lub na chacie, na kanale Polska - dodać go można w ustawieniach chata (klawisz ESC -> Chat Settings -> zakładka Channels).

    Silver Phoenix
    Participant
    #103121

    Aha... Obstawiamy, kiedy padnie serwer i na jak długo? 😉

    Commander Piter
    Participant
    #103128

    Od wczoraj jest dostępny nowy zwiastun gry: http://www.youtube.com/watch?v=YKoykRmvhyE Muszę przyznać, że się postarali, można wyczuć klimat treka(tak myślę). 😉

    tytan83pl
    Participant
    #103129

    yhyyyy tak tez mnie to ciekawi bardzo dużo osób na ten tytuł czekał na f2p ale zacznijmy od tego ze do f2p potrzebna jest aktualizacja 5 gb a przy moim łączu 2mb/s ściągnę to jutro albo za 100 lat :((((

    Reyden
    Participant
    #103130

    Nie przesadzajmy , sam mam łącze 2 mbit/s , launcher ściągał mi ~ 6 GB danych w mniej niż 12 h - z tego co pamiętam ściąga ~10% mniej niż faktycznie pokazuje . Do tego aktualizację klienta można wznowić - dziś ściągamy 1GB , jutro 2GB itp. na raty .

    tytan83pl
    Participant
    #103131

    No zobaczymy najwyzej zona mnie zabije za wlaczony komp na noc i tyle troche krzyku jakis foch ale kwiatki zalatwia wszystko 😛

    Lafiel
    Participant
    #103138

    omg, naprawdę super trailer!!! <3 daje mu 4/5, bo trochę głupio że nie ma nic o "tych złych" ale rozumiem że miał być utrzymany w klimatach że jesteś dzielnym oficerem Federacji 😉

    Zarathos
    Participant
    #103140

    Trailer jest ekstra, tylko co z tego jest w grze? W zasadzie nic.

    Slawek
    Moderator
    #103142

    Zar, jesteś gorszym marudą ode mnie i Silvera razem wziętych, jeśli chodzi o STO. Do tego wręcz stopnia, że zaczyna to być męczące...Trailer ekstra. Sztucznie wyreżyserowany, ale taka jego rola. Że niby nic z tego nie ma w grze? A to dobre. W dodatku widać, że wiele dawnych obiecanek wcale nie poszło na próżno i jednak Cryptic coś tam już szykuje. Nowe lokacje, animacje, czy też skafandry Zero G. Ja tam coraz bardziej optymistycznie patrzę na przyszłość gry. Mam nadzieje, że te "coś nowego co tydzień" obiecywane na okolice marca to będą chociażby nowe daily lub misje o mniejszym rozmachu niż FE4.Tak czy inaczej, miłej zabawy życzę zarówno nowym graczom, jak i weteranom. Do zobaczenia w grze (za kilka dni... 🙁 ).

    Zarathos
    Participant
    #103148

    6 marca 2012 zostanę wchłonięty przez świat Mass Effect i przestanę marudzić. Przynajmniej na jakiś czas. Do tej pory musisz to przeżyć.Poza w ramach wspierania nieudaczników i pijaków (czyli Cryptica) kupuję C-Points. Jestem płacącym klientem więc mam prawo marudzić na wszystko co "będzie, będzie, z następnym updatem będzie", a czego nie ma.

    Slawek
    Moderator
    #103150

    Płacący czy niepłacący - nadal męczący. Że nudny nie wspominając. 😉

    Zarathos
    Participant
    #103151

    Nudny, bo w STO nawet nie ma na co narzekać. W kółko te same błędy, problemy i braki 😛

    tytan83pl
    Participant
    #103167

    Czy nudny na poczatku pewnie nie jest nudny przynajmniej dla mnie wczoraj pogralem ze 3 h i calkiem mi sie to nawet spodobalo chociaz bylem pelen obaw heh. Poniekad uwazam jak na bardzo mlodego nowicjusza w STO bardzo przyjemnie sie gra.P.S. Tez wyczekuje 6 marca aby rozegrac ostateczna bitwe o ziemie hehe moja kolekcjonerka pewnie gdzies juz tam jest i czeka aby trafic w moje rece 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #103168

    Zar, jesteś gorszym marudą ode mnie i Silvera razem wziętych, jeśli chodzi o STO. Do tego wręcz stopnia, że zaczyna to być męczące...

    Nie wspominając o tym, że jest to nie lada osiągnięcie i powinno być uhonorowane specjalną "baretką" 😀

    Czy nudny na poczatku pewnie nie jest nudny przynajmniej dla mnie wczoraj pogralem ze 3 h i calkiem mi sie to nawet spodobalo chociaz bylem pelen obaw heh. Poniekad uwazam jak na bardzo mlodego nowicjusza w STO bardzo przyjemnie sie gra.

    Ujmę to tak: gdy STO było płatne, bodło mnie wiele rzeczy. Teraz bodzie nadal, ale jakoś mniej. Zastanawiałem się nad tym... I chyba już wiem, czemu.

    Gdy masz opłacone konto, czujesz presję gry. Każdy dzień nie wykorzystany to dzień stracony. 1/60 kwoty prepaidu!

    Teraz zaś... Gram od początku Early Access, zrobiłem nową postać i tak sobie spokojnie ciągnę. Mam ją na 19 levelu, gram godzinę-półtorej dziennie, czasem tylko Facebooka zaliczę (znaczy się assigments dla duty oficerów - normalnie Facebook :D) - i nadal potrafię cieszyć się grą. Ani nie grinduje dilithium, ani nie lecę na oślep z punktami doświadczenia - bo i po co 🙂 Kiedyś się ten cap level po raz drugi osiągnie:)

    Kwiat_W
    Participant
    #103169

    Trailer ekstra. Sztucznie wyreżyserowany, ale taka jego rola. Że niby nic z tego nie ma w grze? A to dobre. W dodatku widać, że wiele dawnych obiecanek wcale nie poszło na próżno i jednak Cryptic coś tam już szykuje. Nowe lokacje, animacje, czy też skafandry Zero G. Ja tam coraz bardziej optymistycznie patrzę na przyszłość gry. Mam nadzieje, że te "coś nowego co tydzień" obiecywane na okolice marca to będą chociażby nowe daily lub misje o mniejszym rozmachu niż FE4.

    Tak co tydzień, dwa, będzie coś innego, ale wystarczy rzucić okiem na kalendarz Champions Online by się przekonać co to może być - nowe mundury, "skórki" na statki, emoty, jakieś fluff itemy typu fajerwerki/non-combat pety, od święta nowy statek. Innymi słowy rzeczy do c-store, a nie coś w co można grać. Wiem, że na takich pierdółkach będą teraz głównie zarabiać i nie mam nic przeciwko, ale kto będzie to kupował jeśli nie będzie miał gdzie tego użyć, gdzie się z tym pokazać?

    Niech wydają lepiej coś rzadziej, tylko z sensem, nowe questy, STFy, ciekawe tryby PvP. No i więcej niż 2 FE series w roku.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram