Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Dzień płci pięknej

Dzień płci pięknej

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • Author
    Posts
  • Domko
    Participant
    #26266

    Wszystkim Szanownym Paniom życzę wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet. Niech Wam się spełnią wszystkie życzenia. 🙂

    Thengel
    Participant
    #26269

    Trochę bez sensu jest życzenie kobietom w ten dzień wszystkiego najlepszego skoro święto to powstało by uczcić krwawo stłumiony strajk kobiecy w Sankt Petersburgu.

    izbkp
    Participant
    #26271

    To i ja się dołącze z FEMINISTYCZNYM akcentem 😉 Miłej zabawy ;P

    The D
    Participant
    #26272

    Nie przesadzajmy. Codziennie jest rocznica jakiegoś tragicznego wydarzenia. A każda okazja do składania życzeń jest dobra. Tak więc wszystkim paniom spełnienia marzeń.P.S. Jeżeli jeszcze nie widzieliście zajrzyjcie na stronę googla.

    mattik
    Participant
    #26277

    hmm:) A wiec życzę wszystkim mężczynom wszystkiego dobrego z okazji dnia Kobiet oraz... Wszystkiego Najlepszego i Wymarzonego Wszystkim Paniom z Okazji Dnia Kobiet 🙂

    Liranna
    Participant
    #26287

    Dziękuję za wszystkie życzenia z okazji dnia kobiet (nie tylko te na formu) ale i za te prywatnie do mnie wysłane.

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #26292

    No coz jeszcze zdazylem ;D A wiec drogie Panie wszystkiego naj naj naj. Ciepla, milosci, przyjazni i radosci codziennie w dawkach przekaczajacych norme 😉 Jak najwiecej usmiechu na twarzy i szczescia w sercu. Troskliwych mezczyzn obok i pogody ducha... I niech moc bedzie z Wami ;P

    Tom
    Participant
    #26295

    Ja rowniez zycze wszystkim Paniom wszystkiego co najlepsze w tym szczegolnym dniu 😉

    Barusz
    Participant
    #39954

    W dzisiejszej Gazecie Wyborczej znajduje się okolicznościowy (?) artykuł poświęcony roli 'silnej kobiety' w popkulturze, jednym z przykładów jest niewymieniona z nazwiska kpt Janeway.

    http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34791,3199599.html

    Tylko Roslin brak...

    Zeal
    Participant
    #39960

    Wszystkiego najlepszego wszystkim forumowym paniom.

    Eric Keitel
    Participant
    #39964

    Wszystkiego najlepszego - zarówno paniom często witającym na forum, jak i tym pojawiającym się tutaj gościnnie.

    EMH Mark IX
    Participant
    #39973

    Trochę bez sensu jest życzenie kobietom w ten dzień wszystkiego najlepszego skoro święto to powstało by uczcić krwawo stłumiony strajk kobiecy w Sankt Petersburgu.

    [post="25450"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Ehhh... Pojechałeś kompletnie bez sensu. Dlaczego?

    Ano dlatego:

    "Święto to zostało ustanowione dla upamiętnienia strajku 15 tysięcy kobiet, pracownic fabryki tekstylnej, które 8 marca 1908 roku w Nowym Jorku domagały się praw wyborczych i polepszenia warunków pracy. Właściciel fabryki zamknął strajkujące w pomieszczeniach fabrycznych z zamiarem uniknięcia rozgłosu. W wyniku nagłego pożaru zgineło 129 kobiet. Po raz pierwszy święto obchodzono na apel Clary Zetkin (1857-1933) 19 marca 1911."

    Poza tym ubawiłem się nieźle, czytając "życzenia na okoliczność" 🙂

    Zaskakujące, że wszyscy nagle przypominają sobie o kobietkach w dniu 8 marca, słodzą im co niemiara, ganiają do kwiaciarni z zamiarem wykupienia pół tony tulipanów.

    Sorry, ale do życzeń się nie przyłączę - jak dla mnie Dzień Kobiet trwa przez cały rok.

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram