Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Dzień płci pięknej

Dzień płci pięknej

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author
    Participant

Tak szanowni panowie! Jak by który nie pamiętał to przypominam.Dziś jest DZIEŃ KOBIET --8 marcaWięc pędem do kwiaciarni i cukierni!Ja ze swojej strony życzę wszystkim paniom, a zwłaszcza tym z TSS(niezależnie od stopnia), wszystkiego najlepszego i wszystkiego co tylko sobie życzą ( no może poza władzą nad światem 😀 )Przede wszystkim życzę naszym pięknym paniom 1000 lat szczęśliwego życia. ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

drupi
    Participant

Nic dodac nic ujac pozdrawiam wszystkie kobietki z naszego malego fandomu trekowego jak rowniez wszystkie w Polsce moze poza Ola Jakubowska ( a zresta co mi tam ja tez pozdrawiam).

Reyden
    Participant

Ode mnie tez serdeczne życzenia i wirtulane róże dla wszystkich kobiet , nietylko fanek ST 😀

mattik
    Participant

Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!

Kronos
    Participant

I Klingoni przyłączą się do życzeń 😉 Wszystkiego co najlepsze, oby każdy wasz dzień był wypełniony szczęściem i zabawą z bliską waszemu sercu osobą.........100 całusów dla każdej z was 😀

Gosiek
    Participant

BSL w innym topicu (zatytułownym "Dzień kobiet") napisal:

Dołączona grafika

Krusty
    Participant

Ja także przyłączam do życzeń z calej boliańskiej duszyczki. A swoją drogą to ciekawie jak wygląda ten dzień u klingonów - bo kwiatkow to sobie chyba nie dają a może jednak są romantykami?

Slawek
    Moderator

Ja także chciałem złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym paniom - zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy, spełnienia najskrytszych marzeń i jeszcze raz pieniędzy!!Życzy T'RekerPS. Sorki, ale nigdy nie umiałem składać ładnych życzeń...

fluor
    Keymaster

Z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia dla wszystkich kobiet, tych prawdziwych i wyimaginowanych albo też uwięzionych w męskich ciałach oraz dla kobiecych aspektów naszych męskich osobowości... 😉

LINK

Zarathos
    Participant

Roze. Fuj. Znaczy roze jako roze nie, ale roze na bukiet.Ode mnie bukiecik przebisniegow dla plci pieknej i tych z plci brzydkiej ktorzy maja takie czy inne ciagoty 😉

Sai
    Participant

Przyłączam się obiema rękami do życzeń dla naszych pań. Niech rozkwitają jak kwiaty na wiosnę i niech żyje się im jak najlepiej. Gdyż bez płci przeciwnej (pięknej) byłoby jakoś tak ponuro… 🙂

I. Thorne
    Participant

Ja również dołą czam się do życzeń.Niech każda z pań dostanie swego tulipana ( byle nie przemarzniętego).

Kronos
    Participant

To i ja przyłączę się do życzeń 🙂 Z okazji tego szczególnego dniachciałbym życzyć naszym pięknym trekerkomWszystkiego najlepszego. :bukiet: Życzę Wam spełnieniawszystkich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych.Pamiętajcie, że świat bez Was nie miałby sensu.Kronos 🙂

Zeal
    Participant

Krótko ale szczerze:

Wszystkiego najlepszego, drogie Panie...

Slawek
    Moderator

Że co? Że święto? To my te komunistyczne jeszcze obchodzimy?? ;>A pomijając złośliwe żarty... ;>Życzę Wam abyście miały w swoim życiu jak najwięcej dni w których będziecie mogły powiedzieć "jestem szczęśliwa".Wszystkiego naj naj!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram