Dzień Pierwszego Kontaktu

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Moderator

Dołączona grafika

W uniwersum Star Trek dzień 5 kwietnia jest rocznicą pierwszego kontaktu ludzi z Vulcanami. W Star Trek Online wystartował z tej okazji specjalny event, który potrwa do poniedziałku do godziny 19:00.

• Gracze Federacji obchodzą Dzień Pierwszego Kontaktu. Otrzymają oni zaproszenie na pokład USS Enterprise F z szansą porozmawiania z kapitanem Shonem i resztą załogi.
    • Gracze KDF obchodzą własne święto - Dzień Honoru. Otrzymają oni zaproszenie na pokład IKS Bortasqu' z szansą porozmawiania z kapitan Koren i resztą załogi.
    • Romulanie świętują po raz pierwszy Dzień Republiki. Otrzymają oni zaproszenie na pokład RRW Lleiset z szansą porozmawiania z komandor Tiaru Jarok i resztą załogi.

We wszystkich przypadkach wizyta wiąże się z wykonaniem krótkiej misji, za której wykonanie gracze FED otrzymają replikę Phoenixa (non-combat space pet), gracze KDF otrzymają Tritanium Rending Bat’leth, zaś gracze ROM otrzymają małego Nanova (non-combat ground pet). Co więcej, raz dziennie za wykonanie misji gracze otrzymają do wyboru 1440 Dilithium Ore, lub 10 kryształów Lobi. Bonus przypada jednorazowo na całe konto.

Źródło: Dev Blog #57

iron1992
    Participant

Że też się mało na to załapię. Mam ostatnio problemy z łączem internetowym a jakoś mi się serwis nie śpieszy z naprawą.

Finka
    Participant

Tsaaa.. Mnie chyba ominie bo Connecting to account server :/ Od wczorajszego patcha.. Poza tym i tak wolałabym Nanova, a gram Federą 😀

Tom6ek
    Participant

na KDF zrobiłem na FED zrobiłem ale na romku nie moge za kazdym razem na romku wyskakuje mi błądi musze wyczyścić folder cache

gordian76
    Participant

Mi się udało zrobić dla wszystkich frakcji. Jedyny problem był na KDF - przeniosłem się na Bortasqu' z poziomu transportera na Qo'noS, po rozmowie z oficerami wykonałem misję na własnym statku (sic!) bez wsparcia. Na koniec nie dostałem żadnej nagrody, wyrzuciło mnie do Sector Space i tam mogłem wybrać znów ta misję i zrobić normalnie.Całkiem miłe te statki flagowe i można poznać historie oficerów. Przydałby się taki Lleiset 🙂

Tom6ek
    Participant

uff udało się jak do tej pory byłem mało zainteresowany Scimitarem tak teraz po locie nim bardzo mi się spodobał

I. Thorne
    Participant

Grunt, ze daja 10 lobi dziennie, bardzo mi sie przydadza. No i 35 markow za 5 minut misji to tez dobra oferta.U mnie jedyna wpadka to po misji KDF co kilka minut wlaczal mi sie Gorn ze wsparcia z misji. "You will not die this day" slyszalem potem z 20 razy.

gordian76
    Participant

hehe, więc nie tylko ja słyszałem, a już myślałem, że źle ze mną i ktoś chce mnie zabić 😀

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram