Dzień Pierwszego Kontaktu

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #7810

  Dołączona grafika

  W uniwersum Star Trek dzień 5 kwietnia jest rocznicą pierwszego kontaktu ludzi z Vulcanami. W Star Trek Online wystartował z tej okazji specjalny event, który potrwa do poniedziałku do godziny 19:00.

   

  • Gracze Federacji obchodzą Dzień Pierwszego Kontaktu. Otrzymają oni zaproszenie na pokład USS Enterprise F z szansą porozmawiania z kapitanem Shonem i resztą załogi.
  • Gracze KDF obchodzą własne święto - Dzień Honoru. Otrzymają oni zaproszenie na pokład IKS Bortasqu' z szansą porozmawiania z kapitan Koren i resztą załogi.
  • Romulanie świętują po raz pierwszy Dzień Republiki. Otrzymają oni zaproszenie na pokład RRW Lleiset z szansą porozmawiania z komandor Tiaru Jarok i resztą załogi.

  We wszystkich przypadkach wizyta wiąże się z wykonaniem krótkiej misji, za której wykonanie gracze FED otrzymają replikę Phoenixa (non-combat space pet), gracze KDF otrzymają Tritanium Rending Bat’leth, zaś gracze ROM otrzymają małego Nanova (non-combat ground pet). Co więcej, raz dziennie za wykonanie misji gracze otrzymają do wyboru 1440 Dilithium Ore, lub 10 kryształów Lobi. Bonus przypada jednorazowo na całe konto.

  Źródło: Dev Blog #57

  iron1992
  Participant
  #116702

  Że też się mało na to załapię. Mam ostatnio problemy z łączem internetowym a jakoś mi się serwis nie śpieszy z naprawą.

  Finka
  Participant
  #116714

  Tsaaa.. Mnie chyba ominie bo Connecting to account server :/ Od wczorajszego patcha.. Poza tym i tak wolałabym Nanova, a gram Federą 😀

  Tom6ek
  Participant
  #116717

  na KDF zrobiłem na FED zrobiłem ale na romku nie moge za kazdym razem na romku wyskakuje mi błądi musze wyczyścić folder cache

  gordian76
  Participant
  #116718

  Mi się udało zrobić dla wszystkich frakcji. Jedyny problem był na KDF - przeniosłem się na Bortasqu' z poziomu transportera na Qo'noS, po rozmowie z oficerami wykonałem misję na własnym statku (sic!) bez wsparcia. Na koniec nie dostałem żadnej nagrody, wyrzuciło mnie do Sector Space i tam mogłem wybrać znów ta misję i zrobić normalnie.Całkiem miłe te statki flagowe i można poznać historie oficerów. Przydałby się taki Lleiset 🙂

  Tom6ek
  Participant
  #116722

  uff udało się jak do tej pory byłem mało zainteresowany Scimitarem tak teraz po locie nim bardzo mi się spodobał

  I. Thorne
  Participant
  #116725

  Grunt, ze daja 10 lobi dziennie, bardzo mi sie przydadza. No i 35 markow za 5 minut misji to tez dobra oferta.U mnie jedyna wpadka to po misji KDF co kilka minut wlaczal mi sie Gorn ze wsparcia z misji. "You will not die this day" slyszalem potem z 20 razy.

  gordian76
  Participant
  #116726

  hehe, więc nie tylko ja słyszałem, a już myślałem, że źle ze mną i ktoś chce mnie zabić 😀

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram