Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Koleje Wojny Dyskusje ogólne

Dyskusje ogólne

Viewing 7 posts - 61 through 67 (of 67 total)
  • Author
    Posts
  • cinus
    Participant
    #80875

    mi pasuje :Ptylko kiedy zaczynamy? bo nudą wieje

    Pitmistrz
    Participant
    #80896

    Gdyby skrzyknąć więcej graczy można by zrobić wojnę domową a w tle podchody graniczne z udziałem Romulan i federacja która próbowała by im przeszkadzać.

    Zarathos
    Participant
    #81006

    I przeliczenia co miesiąc, bo tyle by mi zajęło policzenie jednej tury dla paru flot :)Ok, stworzyłem nowy temat, w którym można będzie dyskutować nad kolejnymi grami, tam się przenieść z tą dyskusją, a ja do weekenedu zdecyduję, co zrobić.

    fluor
    Keymaster
    #81009

    Zar nie ma jakiegoś arkusza do przeliczania tego wszystkiego?

    Zarathos
    Participant
    #81010

    Darmowych nie ma. Jest płatna aplikacja do rozgrywania SFB przez net.Musiałbym napisać program, albo makro, a mi się nie chce.

    Anton Ziwlicki
    Participant
    #82691

    A może jakiś prosty arkusz a ekselu co by pomagał liczyć to samemu lub może zmiana zasad na prostsze i może ciekawsze jak choćby full trust, mogę podjąć się konwersji full trusta do potrzeb ST. Bo kampanie powinny być rozgrywane na mapach terenu a bitwy na oddzielnych polach bitew to dopiero fun kiedy nie wiesz gdzie może zaatakować przeciwnik (prowadziłem kiedyś coś podobnego na w/w systemie)można by tez ograniczyć ilość statków na graczy powiedzmy po maksymalnie 2 to też rozwiązanie, bo jak grałem w ten system na którymś z turniejów odniosłem wrażanie że jest on przewidziany na bitwy do maks 4-6 okrętów, my graliśmy na 2 statki i tak zajęło nam to 4 h (ja exlciorem kolego ptaszkiem klingonów - rozmontował mnie bo znał niestety lepiej zasady)

    Pitmistrz
    Participant
    #82694

    Wiesz długość gry to tutaj akurat najmniejszy problem.

Viewing 7 posts - 61 through 67 (of 67 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram