Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Koleje Wojny Dyskusje ogólne

Dyskusje ogólne

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 67 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #80593

    Hmmm... Więc nie żyje i nadal latam? To znaczy, myślałem że te 6 obrażeń zatrzymała osłona dziobowa.Jesli zas żyję to całą energię znów przeznaczam na przednią osłonę.

    fluor
    Keymaster
    #80598

    Thorne, Twoja jedyna dostępna akcja to "wielka eksplozja" 😉

    I. Thorne
    Participant
    #80599

    Wiem, zdaje mi się, że Zary zapomniał o bonusach z bliskiego ostrzału :)A więc: BUUUUM!!!!

    Raider71
    Participant
    #80602

    A więc Hemroda nie ma 😀 a miał taki sprawny okręt XD Ja znikam z pola walki w tej turze.... i tu pytanie ile energii na to idzie i czy mogę przed tym odpalić ostatnią salwę?(+ jak to wygląda z wystawieniem się na ostrzał wroga?)

    fluor
    Keymaster
    #80603

    Ciekawe jak chcesz uciekać bez mostka i sensorów? ;>

    Raider71
    Participant
    #80604

    Z maszynowni odpalą po prostu napęd na oślep ;)(mnie tam nikt nie napisał, że mi nie wolno, więc czemu nie... jak I. Thorne może jeszcze wrakiem sterować to wchodzenie w warp bez sensorów to pikuś)

    Zarathos
    Participant
    #80606

    Deklarujesz, że wchodzisz w warp i tyle. I nie, nie możesz przed tym kogoś ostrzelać.Bonus policzyłem przy rzutach na uszkodzenia, ale zapomniałem zmienić cyferkę 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #80686

    Kiedy coś nowego? Moze tym razem większe jednostki? Albo atak na cos stacjonarnego?

    cinus
    Participant
    #80824

    no właśnie :P? kiedy coś nowego? może by tak scenariusz Narada vs Klingoni ;]?

    Raider71
    Participant
    #80858

    Ale ja gram Naradą ;)A tak poważniej atak na fedków w trakcie sojuszu klingoni i romki?

    cinus
    Participant
    #80859

    nie no, juz lepiej fed+rom vs klingoni na granicy klingonsko-romulanskiej, juz po zniszczeniu Romulusa

    Coen
    Participant
    #80861

    Czyli kolejna zdrada federacji?:)

    fluor
    Keymaster
    #80866

    To może zagrajmy zdradę Klingonów. Okres przed II traktatem khitomerskim? 🙂 Albo wojnę domową Duras/Gowron 🙂

    Pitmistrz
    Participant
    #80867

    Wojna domowa może być ciekawa.

    fluor
    Keymaster
    #80870

    Zwłaszcza jeśli zaprosimy Romków i Sekcję 😉

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 67 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram