Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Koleje Wojny Dyskusje ogólne

Dyskusje ogólne

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 67 total)
  • Author
    Posts
  • Zarathos
    Participant
    #79560

    Romulanie mają przechlapane. Thorne, nie chciałbyś "wrócić do korzeni" :)Co do gry - postanowiłem, że będzie się toczyć wg zasad FASA ST:STCS (zmodyfikowanych do gry na forum), więc trochę jeszcze potrwa, zanim przygotuję okręty i przetłumaczę zasady. Ale sądzę, że będzie warto poczekać, bo zasady będą jaśniejsze i bardziej przejrzyste niż to, co było do tej pory. Za chwilę wrzucę zasady dotyczące rozgrywania tury, więc będziecie mogli zobaczyć, jak to będzie mniej więcej wyglądało.

    fluor
    Keymaster
    #79561

    Zar, jeśli dysproporcja graczy to kłopot, to mogę grać pół-Romulakiem pół-Klingonem po stronie zielonouchych 🙂 W samej technice rozgrywki to chyba niewiele zmieni?

    Zarathos
    Participant
    #79565

    To nie jest problem, po prostu strona z mniejszą ilością graczy będzie miała silniejsze okręty w puli do losowania.

    A właśnie. Scenariuszem będzie "Patrol" i każdy gracz dostanie jeden okręt. Pulę do losowania wybiorę z okrętów przygotowanych dla FASA. Przydział będzie losowy, więc jak ktoś dostanie policyjnego patrolowca i zacznie się burzyć, to wyrzucę z gry. Informuję, żeby później nie było nieporozumień.

    Zarathos
    Participant
    #79596

    Wszystkie zasady już są. Jak tylko Piotr stworzy odpowiednie forum do gry, zrobię mapę i opublikuję dane okrętów poszczególnych graczy.I będzie można zacząć grę.

    fluor
    Keymaster
    #79604

    Się podoba się 🙂

    fluor
    Keymaster
    #80196

    Ponieważ silniki warp poszły w diabły Klingonom pozostaje tylko modlić się by nie trafili do Gre'Thor 🙂

    Thorne, Twoi Klingoni powinni zginąć w walce, a nie modlić i biadolić.

    Raider71
    Participant
    #80197

    To ja tak zapytam... co muszę zrobić, żeby uciec z pola walki 😀

    fluor
    Keymaster
    #80198

    Trzeba było o tym myśleć zanim zaatakowałeś okręty IK 🙂

    Zarathos
    Participant
    #80200

    Zadeklarować, że wchodzisz w warp. Jeżeli masz sprawne silniki warp, rzecz jasna.

    I. Thorne
    Participant
    #80205

    Thorne, Twoi Klingoni powinni zginąć w walce, a nie modlić i biadolić.

    Ci co mieli ginąć w walce wybuchli na mostku.

    Najlepsze jest to, że jeśli naprawdę Raider trafi mi osłonę 1 mocą 6 to przeżyje tę bitwę z 1 HP kadłuba 🙂

    Raider71
    Participant
    #80223

    To wy mnie zaatakowaliście :PI. Thorne, ale wiesz że tam są jeszcze premie 😀

    fluor
    Keymaster
    #80237

    Raider: bez ostrzeżenia wszedłeś w zasięg ostrzału broni, niektórzy Klingoni traktują takie zachowanie jak akt agresji i zdecydowanie odpowiadają na takie prowokacje 🙂

    Raider71
    Participant
    #80244

    Romulanie nie uznają Klingonów jako okupantów przestrzeni kosmicznej czy jakiejkolwiek innej.... czasem się zastanawiam jakim cudem oni mieli sojusz dłużej niż 3 sek. między sobą 😉

    I. Thorne
    Participant
    #80279

    Fluor, to trzeba wysyłac Klingonom ostrzeżenie w stylu "Uważajcie, wchodzimy w zasięg waszej broni?" :)Raider, może Cie rozwalą nim dojdzie do Twego ruchu. Inaczej Gre'Tor pójdzie w ruch, a raczej będzie miał nowych pensjonariuszy do kociołków 😀

    fluor
    Keymaster
    #80280

    Nie trzeba ostrzegać, wystarczy nie prowokować 😉

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 67 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram