Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Koleje Wojny Dyskusje ogólne

Dyskusje ogólne

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 67 total)
  • Author
    Posts
  • Zarathos
    Participant
    #79195

    Coen zdecydował się na grę tylko z MG, więc jego gra będzie prowadzona osobno, nie bierzcie Go pod uwagę przy kalkulacjach kto z kim i w jakiej pozycji.I jak ktoś zaznacza "inne" w ankiecie, to niech poda jakie, ok?

    Coen
    Participant
    #79196

    To ja zaznaczyłem, wiec głos trochę nieważny;)

    Zarathos
    Participant
    #79245

    Wielu głosujących nie ma. Wychodzi więc, że na razie mamy starcie w realiach AGT, czyli Imperium vs Imperium.Osoby chętne do gry mogą powoli deklarować strony (IK albo IR), a ja zacznę przygotowywać scenariusz i mapkę. Jeżeli nic się nie zmieni w ankiecie, to w przyszłym tygodniu, w weekend, zaczniemy grę.

    cinus
    Participant
    #79269

    To może i ja się zgłoszę. Pograłbym niezależnie od okresu... chociaż zasadniczo AGT wydaje mi się względniejsze niż TOS ;PBTW. Co powiecie na grę w realiach SG? Ot, choćby Droga Mleczna vs Ori - przy Superwrotach? Może być też SG vs Lucian Alliance 😉

    fluor
    Keymaster
    #79272

    Cinus, przy innych uniwersach niż Trek potrzebowałbym małego intra kto jest kto i dlaczego 🙂

    cinus
    Participant
    #79277

    Ok. Małe wprowadzenie, przy założeniu scenariusza Tau'ri vs Lucian AllianceTau'ri tudzież ludzie dysponowali by:Szwadron F303 - myśliwceF304 Prometheus Class - niszczycielDedalus Class - ciężki krążownikmożna by do tego dodać ZPM Dedalus Class - j/w przy czym potężniejsze osłony i brońdwa rodzaje broni - rakiety i broń energetyczna Asgardu u wszystkich statkówbroń Asgardu oczywiście potężna i szybka, lecz sugerowałbym ograniczoną ilość strzałów i zasięg - można by pogdybać.Lucian Alliance (tudzież Sojusz Lucian)'Szybowce' czy jak to tam - też w szwadronachAl'qesh - nieco słabszy od F304, silna broń energetyczna, wolne przeładowanie, nielimitowana ilość strzałówHatak - latająca piramida, dałbym jej BC, aczkolwiek to wszystko trochę się pomieszało przez SGU. W klasycznym SG jeden Dedal z ZPM byłby w stanie rozwalić całą flotę Hataków... uznajmy jednak, że Lucianie mają dostęp do technologii Anubisa :)były też i super Hataki - nie pamiętam jak się nazywały, ale też śmigał takim Anubis.Ponadto Dedal miałby na pokładzie 2 skrzydła F303, a Hatak powiedzmy 6 skrzydeł szybowców. Domyślnie szybowcom bym dał sporą siłę ognia w odniesieniu do dużych statków, ale słabą w stosunku do myśliwców. Ostatecznie zawsze F303 wygrywały pojedynki nawet gdy dochodziło do walki 2:1.Krótkie wprowadzenie dla nieznających uniwersum:Lucianie to rodzaj trekowego syndykatu oriona, z tym, że posiadają chyba najliczniejszą flotę w całej Drodze Mlecznej - sugerowana spora ilość statków, zwłaszcza al'qeshów (powiedzmy 4-5 hataków, 10 al'qeshy). Tau'ri, czyli my, posiadamy niewielką flotę, domyślnie byłby to 2-3 Dedale, w tym jeden z ZPM i ew. 1-2 304 eskorty na gracza. Wątek fabularny: Jeden z oddziałów SG wykrył bazę przemytniczą Lucjan przy planecie P6G-297. SGC wyznaczyło specjalną grupę taktyczną pod dowództwem gen. Carter mającą na celu zlikwidowanie przeciwnika.Jakby co to można by się pobawić w szersze kombinacje ze statkami i wprowadzenie innych ras... może by nawet Starożytni vs Wraith? Albo Galaktyka Pegaza vs Replikatory? Możliwości są naprawdę ogromne 😉

    Zarathos
    Participant
    #79289

    Zbyt słabo znam SG, żeby poprowadzić taką grę. Natomiast jeżeli ktoś by chciał, to chętnie użyczę forum 🙂

    Hemrod
    Participant
    #79291

    I ja jestem chętny na grę ... powiedzmy, że Imperium 😛 (Klingońskie :D)

    Raider71
    Participant
    #79375

    Imperium... Romulańskie

    Pitmistrz
    Participant
    #79392

    J od razu mówię że zostanę kolejnym Klingonem. :ik:

    cinus
    Participant
    #79410

    To powie ktoś w co właściwie będziemy grać ;)?

    Zarathos
    Participant
    #79411

    Bitwa między Klingonami i Romulanami, rzeczywistość All Good Things (tam IK podbiło IR), chociaż dla pojedynczej bitwy to chyba nie jest aż tak istotne.

    cinus
    Participant
    #79416

    ok to ja się piszę na romka :>

    Zarathos
    Participant
    #79549

    Trochę Was jest 🙂

    Romulanie

         - Cinus

         - Raider 71

    Klingonie

         - I.Thorne

         - Hemrod

         - Pitmistrz

         - Fluor

    Z chętnych nie zadeklarował się jeszcze Fluor, więc z rozpoczęciem poczekamy na niego. Ja jeszcze dzisiaj umieszczę dane dla okrętów i każdemu zdecydowanemu przydzielę flotę + kasę na wydanie do jej uzupełnienia.

    fluor
    Keymaster
    #79558

    Ja Klingon oczywiście 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 67 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram