Dylemat powracającego Engineer'a

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Merlock
  Participant
  #8595

  Czołem wszystkim. Po dwóch latach przerwy, odpaliłem znowu STO i muszę przyznać, że jestem kompletnie zagubiony. Zmieniła się nawet mapa i chwile mi zajęło zanim zorientowałem się dokąd lecieć. Skill'e mojego lvl50 FED engineera są zresetowane i czuję "grozę" przed wybraniem ich ponownie, bo obawiam się stworzyć gimpa, czego odkręcanie kosztuje (choć w sumie mam free respec w rezerwie). Rozglądanie się z jakimiś poradnikami niewiele mi dało. Mam wrażenie, że sporo z nich jest już nieaktualne i nie powstaje za wiele nowych.

   

  Myślałem nad zrobieniem tanka, ale właściwie już te dwa lata temu zdawałem sobie sprawę, że wybór engineera był błędem, gdyż bycie tankiem okazało się nie mieć dużej racji bytu w STO (liczył się właściwie jedynie dps) ale zaczynanie postaci od nowa nie bardzo mi się uśmiechało zarówno wtedy jak i teraz. Poczucie, że zmarnowałem zainwestowany czas był zresztą jednym z powodów dla których odpuściłem sobie STO.

   

  Teraz szukając jakichś porad trafiam na coś takiego sprzed roku -> http://thestoguide.blogspot.com/2015/03/tanking-why-not-be-tank-in-sto.html

   

  Poradźcie proszę co robić. Miałem ochotę sobie trochę polatać i postrzelać, a znalazłem się w kompletnym impasie. Czy da się stworzyć jakiegoś sensownego engineera, który będzie użyteczny dla teamu?

   

  domirex
  Participant
  #123124

  Bez problemu powiedz jak lubisz latać. I to nie tak ,że tank bezużyteczny. Czasami potrzebna jest osoba która ściągnie uwagę od sojuszniczych NPC.

  Polecam dla FED Arbiter class (T6 Battlecruiser). Wszechstronna dobrze uzbrojona jednostka. Jutro poszukam filmiku jak go zrobić(uwaga trzeba mieć kilkadziesiąt mln ec i kilka tysięcy dilka). Fun murowany. Zapoznaj się z systemem Admiralyty jak osiągniesz 55 poziom. Można kilkaset tysi dilka darmo zrobić.

  Więcej pytań zadawaj w temacie pytania nowicjusza( nie jest on tylko dla newbie)

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram