Duchy?

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Author
    Participant

Dla mnie to jakiś chochlik systemowy. Po co duch miałby robić sobie z tobą fotę i potem ją kasować? Pomijając już sama kwestię ducha, w które nie wierzę. Choć sam temat jest intrygujący. Ale i ten temat został już prawdopodobnie naukowo wyjaśniony.

Pitmistrz
    Participant

Czy zostało wyjaśnione nie bardzo.Obaliłem teorię jak by to ktoś podłączył się do sieci i namieszał nikt nie znajomy nie podłaczył się do wi-fi a nikt ze stałych użytkowników nie posiada odpowiednich umiejętności.Bardziej skłaniam się przy teorii jakiegoś robaka ale dopóki nie znajdę dowodu na istnienie takiego pozostanie to tylko teorią.

Lo'Rel
    Participant

Nie nie, ja mówiłem ogólnie o duchach, że są to prawdopodobnie jakieś lokalne zakłócenia pola magnetycznego naszej Ziemi, które oddziałują na mózg. Badali to w jednym z brytyjskich zamków w których ponoć ukazuje się duch i wyszło im coś takiego.

Pitmistrz
    Participant

A to ciekawe kupię miernik pola elektromagnetycznego może znajdę odpowiedz.To by trzymało się całości praca dysków mogła także zostać zakłócona przez taki fenomen.

Lo'Rel
    Participant

Koniecznie podziel się wynikami obserwacji 🙂

Barusz
    Participant

Tylko, że skoro widziałeś ducha na zdjęciu, to wersja z tajemnymi-falami-działającymi-na-mózg odpada. Bo one musiałyby działać zawsze, gdy patrzyłeś na tę fotkę ;> I na mózg każdej osoby, w każdym punkcie glubu, która by ją widziała. Owe zakłucenia nijak nie tłumaczą jakże szeroko dyskutowanego w Necie fenomenu zdjęć duchów.

Lo'Rel
    Participant

Nie mówię o zdjęciu, ale o samym fakcie "występowania" duchów. Jak wytłumaczyć zdjęcie? Tego nie wiem.

Pitmistrz
    Participant

Mam kolejną zagadkę wspominana kamera która zrobiła zdjęcie odmówiła współpracy.Nie jestem w stanie jej uruchomić a raczej zobaczyć obrazu przez nią rejestrowanego.Nagrywa dźwięk robi diagnostyki i mruga lampką ale to wszystko.Najdziwniejsze jest to że mogę nagrać film ale kiedy staram się go uruchomić plik znika. :/

Lo'Rel
    Participant

Może coś ze sterownikiem?

Pitmistrz
    Participant

Nie męczę ją od wczoraj pewnie się popsuła szkoda że nie mam na nią gwarancji.

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram