Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Druga połowa lipca w SCI FI Channel

Druga połowa lipca w SCI FI Channel

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4755

  W drugiej połowie lipca SCI FI Channel zaprezentuje swoim widzom jedną z ciekawszych interpretacji Czarnoksiężnika z krainy Oz. Coś dla siebie znajsą też fani Arnolda Schwarzeneggera.

  [more]Blaszany bohater (Tin Man)

  Wtorki o 21.00. Początek 21 lipca

  Dołączona grafika

  Na antenę kanału SCI FI powraca fantastyczny ministerial, zrealizowany w oparciu o Czarnoksiężnika z krainy Oz L. Franka Bauma. Opowiada o perypetiach DG (Zooey Deschanel), która przenosi się do alternatywnej rzeczywistości Okręgu Zewnętrznego. Tam po raz pierwszy odkrywa swoje prawdziwe pochodzenie. Zdobywa też nowych, bardzo osobliwych przyjaciół, takich jak Glitch (Alan Cumming), Raw (Raoul Trujillo) i Cain (Neal McDonough), oraz zawziętych wrogów, jak choćby zła czarownica Azkadellia (Kathleen Robertson).

  ==========

  Weekend początków

  Sobota 18 lipca – niedziela 19 lipca

  Dołączona grafika

  Nawet największe gwiazdy musiały gdzieś zacząć. W weekend 18-19 lipca kanał SCI FI cofnie się w czasie, by nam pokazać ich pierwsze próby aktorskie. Obejrzymy filmy, które zapoznały świat z największymi gwiazdami Hollywood. Znajdź się wśród nich: Amityville 3: Demon z udziałem Meg Ryan, Karzeł z Jennifer Aniston, zanim stała się gwiazdą serialu Przyjaciele, Carrie z Johnem Travoltą, Halloween 2 z Jamie Lee Curtis (ponownie w roli Laurie Strode), Conan Niszczyciel z Arnoldem Schwarzeneggerem i Inwazja łowców ciał z Jeffem Goldblumem. Przyjrzyjmy się młodym twarzom, które z upływem czasu poznaliśmy lepiej i pokochaliśmy. W ramach weekendowego pasma pokażemy również pierwszy odcinek Zagubionego w czasie, cyklu o podróżach po czwartym wymiarze, który zaprezentował szerokiej widowni Scotta Bakulę, a także pierwszy odcinek serialu Mroczny anioł, w którym zaistniała Jessica Alba.

  ==========

  Urodziny Arnolda Schwarzeneggera

  Dołączona grafika

  W czwartek 30 lipca kanał SCI FI hucznie obchodzi urodziny Arnolda Schwarzeneggera. By uczcić święto Arniego, muskularnego gwiazdora i wielkiego zwolennika gatunku science fiction, 30 lipca zaprosimy widzów na podwójny seans filmowy. Rozpocznie go o godzinie 21.00 kipiący akcją film I stanie się koniec, który następnie ustąpi miejsca na ekranie awanturniczemu Conanowi Niszczycielowi.

  ==========

  Filmowe propozycje lipca

  I stanie się koniec

  Piątek 17 lipca o 21.00

  Dołączona grafika

  Jest 28 grudnia 1999 roku. Mieszkańcy Nowego Jorku przygotowują się do wejścia w nowe tysiąclecie. Tymczasem szatan postanawia zepsuć nowojorczykom zabawę. Przybiera ludzką postać i odwiedza Manhattan, by poszukać matki dla swojego potomka. Jeśli dziecko zostanie poczęte w wigilię Nowego Roku pomiędzy godziną 23.00 i pó??nocą, nastąpi koniec świata. Jedyną nadzieją ludzkości jest bezbożny, były policjant, Jericho Cane. W roli głównej zobaczymy Arnolda Schwarzeneggera.

  ==========

  Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka

  Piątek 31 lipca o 21.00

  Dołączona grafika

  W czwartym filmie z tego cyklu MacLeodowie przemieszczaję się w czasie i przestrzeni, próbując pokonać w śmiertelnym boju wszechmocnego Jacoda Kella. By pomścić śmierć matki, wieczni mistrzowie miecza, Connor i Duncan MacLeod, biorą udział w niezwykle niebezpiecznym turnieju pomiędzy dobrem i złem. Nieśmiertelni walczą tu do ostatniej kropli krwi o przetrwanie swojego rodu.[/more]

  Silver Phoenix
  Participant
  #75025

  W czwartym filmie z tego cyklu MacLeodowie przemieszczaję się w czasie i przestrzeni, próbując pokonać w śmiertelnym boju wszechmocnego Jacoda Kella. By pomścić śmierć matki, wieczni mistrzowie miecza, Connor i Duncan MacLeod, biorą udział w niezwykle niebezpiecznym turnieju pomiędzy dobrem i złem. Nieśmiertelni walczą tu do ostatniej kropli krwi o przetrwanie swojego rodu.

  Kto to pisał/tłumaczył? Opis roi się od błędów.

  1. Nie przenoszą się w czasie i przestrzeni.

  2. Nie chcą pomścić śmierci matki - nawet nie mogą. Przecież Duncan i Connor to zupełnie inne pokolenia. Dzieli ich trochę więcej niż 15-20 lat. Walczą z Kellem, ponieważ "in the end there can be only one". Jeśli oni nie zabiją jego, on zabije ich.

  3. Jacod? Na litość Eilistraee, JACOB!

  4. Bądź tak dobry, odeślij recenzenta choćby tu: http://en.wikipedia.org/wiki/Highlander_4 Wiem, że wiki to nienajlepsze źródło informacji, ale w tym wypadku jest jak najbardziej w porządku. Już nie wymagam, żeby obejrzał "czwórkę" (choć mógłby! Jak rany, mógłby, przynajmniej farmazonów by nie pociskał :|), ale niech choć wie, o czym pisze.

  Wszystkie zapowiedzi SCI-FI Channel są równie... "Profesjonalne"?

  Piotr
  Keymaster
  #75048

  Wszystkie zapowiedzi SCI-FI Channel są równie... "Profesjonalne"?

  Niestety większość. A korekty merytorycznej, choć proponowałem, nie chcieli.

  Jedynie opisy TNG poprawiamy, bo obciach by był totalny. ;>

  Silver Phoenix
  Participant
  #75049

  Wyobrażam sobie.

  "Kapitan Picardo oraz jego dzielna załoga na statku Enterprice..." - czy jakoś podobnie...

  Piotr
  Keymaster
  #75051

  'Kwiatków' jest sporo. Od 'Q było niewiadomą' przez 'międzygalaktyczne podróże' po 'dowódca William Riker'. Początkowo ktoś chciał o to zadbać, mieliśmy im w tym pomagać, ale ktoś inny pojawił się na stanowisku i już 'się odechciało'. Szkoda.

  Piotr
  Keymaster
  #75519

  Nastąpiły zmiany w kwestii błędnych opisów. Udało się dojść do porozumienia i od teraz wspólnymi siłami postaramy się, by w zapowiedziach nie występowały takie usterki. Wyniki możecie zobaczyć tutaj. 😉

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram