Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Druga połowa czerwca w SCI FI Channel

Druga połowa czerwca w SCI FI Channel

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Keymaster

Przedstawiamy nowe zapowiedzi programowe SCI FI Channel. Tym razem szykuje się gratka dla fanów poznawania przeszłości, przyszłości i podróżowania pomiędzy nimi. Przeżyjemy też parę inwazji obcych.

[more]Weekend podróży w czasie

Dołączona grafika

W dniach 27 i 28 czerwca kanał SCI FI proponuje swoim widzom pełną przygód wędrówkę po czwartym wymiarze. Filmy Wodny świat, Johnny 2.0 i Tank Girl, pokazywane od godziny 21.00 w ramach Weekendu podróży w czasie, roztoczą przed nami wizję przyszłości, podczas gdy Cyclops, Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka i Nostradamus przeniosą nas w przeszłość. Zapraszamy również do włóczęgi po epokach z Samem Becketem (Scott Bakula) z serialu Zagubiony w czasie oraz odwiedzin u bohaterów Futuramy. Nasi futurystyczni przyjaciele, Fry i Bender, budzą właśnie z tysiącletniego, kriogenicznego snu jedną z byłych sympatii Fry’a.

==========

Ostatnie dni planety Ziemia

Część pierwsza: 19 czerwca o 21.00

Część druga: 19 czerwca o 22.30

Dołączona grafika

Dowódca grupy astronautów, którzy przed trzema laty wzięli udział w śmiałej wyprawie w kosmos, trafia do szpitala psychiatrycznego. Tymczasem archeolog Lloyd Walker (Gil Bellows) i entomolog Marianne Winters (Suleka Mathew) zaczynają się zastanawiać, czy nawiedzające San Francisco niewytłumaczalne wydarzenia mają coś wspólnego z tamtą misją. Wkrótce odkrywają podziemną kolonię ludożernych owadów. Okazuje się, że pracująca w biurze burmistrza Liz (Daryl Hannah) jest ich królową. Obcy znajdują się zaledwie o krok od przejęcia całkowitej kontroli nad ludzkością.

==========

Oni

26 czerwca o 21.00

Obce istoty atakują szkołę średnią, przejmując ciała jej uczniów i nauczycieli. Garstka młodych ludzi próbuje zapobiec inwazji. Sześcioro niezainfekowanych nastolatków, którym przewodzi szkolny chuligan Zeke (Josh Hartnett), stara się nie dopuścić do tego, by zaraza przedostała się poza bramy uczelni. Trzymający w napięciu horror science fiction w reżyserii słynnego Roberta Rodrigueza z Salmą Hayek i Elijahem Woodem w rolach głównych.[/more]

The D
    Participant

A mi właśnie przeszedł sci fi channel koło nosa. Blok chciała okablować Multimedia, ale emerytki (które niestety stanowią większość, przynajmniej wśród osób przychodzących na głosowania) się nie zgodziły "bo będą dziury wiercić, ulotki roznosić" itp. I pozostaje mi kisić się z Asterem.

fluor
    Keymaster

Ulotki i tak będą. Ja mam Astera od dawna i cały czas skrzynki pocztowe są pozapychane...

Eviva
    Participant

Ulotki i tak będą. Ja mam Astera od dawna i cały czas skrzynki pocztowe są pozapychane...

Ja też mam Aster i nienawidzę go z calego serca. Ale u nas ta Multimedia ma podobno jednak kablować - oby.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram