Forum Trek.pl Newsy Star Trek Dożywotnia subskrycja Star Trek Online

Dożywotnia subskrycja Star Trek Online

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #5312

  Jeśli spodobała Ci się wersja beta Star Trek Online to masz teraz okazję zapewnić sobie możliwość grania do końca życia (choć podejrzewam, że chodzi tu raczej o życie gry, nie gracza). Cena takiej subskrypcji to 239,99 dolarów. Dla porównania roczna subskrypcja kosztuje 119,99 dolarów, półroczna 77,94, trzymiesięczna 41,97, a miesięczna 14,99. Zamówienie dożywotniej i rocznej subskrypcji możliwe jest tylko jeśli kupi się grę w przedsprzedaży.Co jeszcze oferuje dożywotnia subskrypcja? Dwa dodatkowe sloty na postacie oraz możliwość gry postacią wyzwoloną z kolektywu Borga. Unikatowymi, możliwymi do wyboru tylko dla tych postaci cechami będą: Borg Nanites (nieustająca 10% regeneracja tarczy i zdrowia) oraz Efficient (bonus do statystyk, +5 Starship Shield Efficiency, +5 Starship Engine Efficiency, +5 Starship Energy Weapon Efficiency, +5 Starship Auxiliary Systems Efficiency).

  Infango
  Participant
  #84685

  Można się było tego spodziewać to standardowa taktyka Cryptic co do wszystkich MMO,

  ps.:Szkoda że pisałem to tym w komerażu do postu który został usunięty, i tak jeśli chodzi o ścisłość było to w liście jaki dostali wszyscy pojadając kąta na oficjalnej stronie.

  Dalek
  Participant
  #84686

  Szkoda, że post był w miejscu zupełnie do tego nieprzeznaczonym, na dodatek nie zawierał innych rzeczy poza treścią rozsyłanego maila (na dodatek po angielsku). Dlatego też Twój post został usunięty.A, że informacja nadawała się na newsa to już inna kwestia.

  Cross
  Keymaster
  #84737

  Szkoda że pisałem to tym w komerażu do postu który został usunięty, i tak jeśli chodzi o ścisłość było to w liście jaki dostali wszyscy pojadając kąta na oficjalnej stronie.

  Które piwko leci przed monitorem? 😉

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram