Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Dostępny zwiastun siódmego sezonu Supernatural

Dostępny zwiastun siódmego sezonu Supernatural

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #6353

  W internecie pojawił się filmik prezentujący fragmenty siódmego sezonu Supernatural, czyli jednego z najpopularniejszych seriali SF, opowiadającego o przygodach dwóch łowców, Sama i Deana. Więcej przeczytacie poniżej - uwaga, spoilery z finału sezonu szóstego[/b].

  [more]Ci, którzy oglądali już sezon szósty, wiedzą zapewne, że Cas stał się (lub przynajmniej tak twierdzi) Bogiem, i głównie na tym zapewne skupi się sezon siódmy. Sam zwiastun bardziej przypomina retrospekcję, co budzi mieszane uczucia, aczkolwiek znając twórców serialu, myślę, że możemy być pewni, że jeszcze zrobi się ciekawie (choć przecież i teraz nie jest wcale tak źle).

  Premiera sezonu już 23 września, więc nie przyjdzie nam wcale tak długo czekać, by się przekonać. Poniżej można obejrzeć wspomniany filmik:

  [/more]

  Coen
  Participant
  #99615

  Hmm...jest w tym trailerze choć jedna scena z nowego sezonu? Bowiem wszystko, od zniszczenia Impali po obcięcie głowy jest z 6. Może nie dostrzegłem którejś sceny?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram