Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Dominion Wars

Dominion Wars

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #1760

    Mam mały problem z polską wersją gry, chodzi o to że nie dzialają mi własne misje z netu . Czy wie ktoś jak ten problem rozwiązać? Z góry dziekuje.

    Krusty
    Participant
    #9927

    Problem już sam rozwiązałem korzystająć ze strony http://ussmetaloid.4mg.com/ - polecamją każdemu kto ma problemy z tą grą lub chce sobie przedłużyć zabawe.

    Coen
    Participant
    #9931

    Ja mam troszke inny, ktos wie jak sprawic aby ta gra działa poprawnie na WinXP?

    Krusty
    Participant
    #9933

    Musze cie zmartwić gra nie działa oficjalnie pod XP ale można spróbować dzięki nieoficjalnym patchom z http://www.stylsy.co.uk/dwars

    Tazman
    Participant
    #10152
    Quote:
    Musze cie zmartwić gra nie działa oficjalnie pod XP ale można spróbować dzięki nie oficjalnym

    Poważnie ❓

    To trochę dziwne po mi tylko pod XP chodzi, tylko problemy z wczytywaniem save'ów. Pod Win98 SE zaraz w pierwszej misji mi się wiesza.

    I do diabła wszystkie savy mi się ostatnio skasowały, trochę mnie to wpieniło i od miecha już w to nie gram.

    P.S. W Łodzi w Galerii ( MediaMarkt ) kupiłem ją za 9 zeta 😀

    Krusty
    Participant
    #10201

    Poważnie, oficjalnie gra nie jest dostosowana pod XP, a do sevów to przeinstaluj gre a potem skopiuj exe do innego katalogu a gdy będzie się zawiszać znowu zastąp exe tym skopiowaby, a jeśli chcesz to ci te savy moge przesłać.

    Jean Luck Picard
    Participant
    #16584

    ja miałem najpierw piracka wersje tej gry i po trzecirj misji mi się wiesza , a jak kupiłem oryginał po polsku sytuacja się nie zmieniła może wie ktos jak zlikwidować ten problem ? Posiadan system win 98 se !=/=

    Slawek
    Moderator
    #16742
    Coen
    Participant
    #16743

    A czy zrobili juz jakiś mod pozwalajacy tej grze chodzić jak nalezy pod win xp?

    Zeal
    Participant
    #16911

    może wie ktos jak zlikwidować ten problem ? Posiadan system win 98 se !  

    Wyłącz muzykę w opcjach. Trzecia misja przestaje się wieszać, jak dalej - nie wiem, bo jeszcze nie sprawdzone.

    Coen
    Participant
    #16913

    A i z XP problem jesr rozwiazywalny. Uruchomic tylko nalezy w trybie zgodności z Win 98/Me

    Heret
    Participant
    #71779

    Mam problem z grą ds9 dominion wars. Włączam grę i wyskakuje mi problem z aplikacją ds9dw i zostanie ona zamknięta. Próbowałem na różnych trybach zgodności i nic. 😥

    Silver Phoenix
    Participant
    #71780

    http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=85

    Sama gra jest dość chimeryczna, niestety - mi się cyklicznie wywalała przy wgrywaniu save'a - nie wiem, czy warto się męczyć. Ale próbuj, próbuj...

    Post do przeniesienia, jak mniemam?

    fluor
    Keymaster
    #71781

    Przeniesiony do gier 😉

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram