Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Dollhouse w zawieszeniu

Dollhouse w zawieszeniu

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

Wygląda na to, że nie najlepiej dobrany czas emisji (w piątkowe wieczory jest duża konkurencja - choćby ze strony Stargate Universe, Medium, Smallville czy Sanctuary) i spadające ratingi kolejny raz utrudnią życie Jossa Whedona i jego serialu Dollhouse. Pojawiła się bowiem informacja, że emisja opowieści o Domu lalek zostanie wstrzymana na cały listopad, a ostatnim odcinkiem, który na razie zobaczą widzowie będzie pokazany 23-ego października Belonging. Dollhouse ma wrócić na ekrany dopiero 4-ego grudnia. Kolejny raz stacja Fox pokazuje, że nie ma pomysłu, co zrobić z tą serią...

[via SciFi Wire]

Krusty
    Participant

A może pora przyznać że mimo naszego uwielbienia dla Whedona to ten serial się zwyczajnie nie udał a Fox naprawdę tym razem pokazał się z najlepszej strony(puścił w dobrej kolejności, o stałej porze, przedłużył 1 sezon mimo fatalnej oglądalności, nie wtrącał się itd.) i w tym wypadku wybacz ale Gosiu się mylisz.

Gosiek
    Participant

Krusty, kiedy ja Whedona nie wielbię i nigdy nie wielbiłam, bałwochwalstwo uprawiam tylko w jedynym przypadku, i nie jest to on. 😀 Owszem, ma mój szacunek za stworzenie Firefly, ale nic poza tym. O tym, że Dollhouse jest produkcją co najwyżej średnią też wiem, sama marudziłam ostatnio w temacie o serialu, że drugi sezon jest wręcz słaby i nudny. Chodzi mi o to, że Fox albo powinien był zakończyć zabawę po pierwszym sezonie (bo ratingi były złe i nie było podstaw sądzić, że się poprawią), albo jak już zdecydowali się na wyświetlanie drugiej serii, to dociągnąć ją do końca, bez takich kombinacji typu - tu przerwa, tam zawieszenie... I tyle. Moim zdaniem ani przerwa, ani ponowne rozreklamowanie serialu przed grudniowym wznowieniem już Dollhouse nie uratują i ten sezon pewnie będzie ostatnim.

Krusty
    Participant

To zawracam honor, news zabrzmiał dla mnie jakby to znów była winna FOXa i stąd moja reakcja.

Cross
    Keymaster

Linia nakreślona w nieemitowanym ostatnim odcinku pierwszej serii była o wiele sensowniejsza, szkoda. Co nie zmienia faktu, że drażni mnie ostatnio zawieszanie i kasowanie seriali, który to już z kolei? :/

I. Thorne
    Participant

Trzeba było kontynuować Terminatora, a nie przygody laleczek :>

fluor
    Keymaster

Może crossover? 🙂

Krusty
    Participant

Trzeba było kontynuować Terminatora, a nie przygody laleczek :>

Bo Summer Glau tam grała. 😉 Też Fox dał szansę ale twórcy pisali tak nudne scenariusze że normalnie już nie mogłem się doczekać kasacji. 

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram