Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Dollhouse słabsze, niż oczekiwano?

Dollhouse słabsze, niż oczekiwano?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

Nowy show telewizji Fox emitowany w piątkowy wieczór oglądało około 4,7 mln osób w USA, co nie jest oszałamiającym wynikiem. Dollhouse osiągnął rating 2.0 wśród widowni w wieku 18-49, czyli w najbardziej interesującej producentów grupie. Wyniki te okazują się być gorsze od najskromniejszych przewidywań stacji.

[more]Także Terminator: The Sarah Connor Chronicles nie osiągnęło zamierzonych rezultatów. Oglądalność na poziomie 3,7 mln oraz ocena 1.3 nie najlepiej świadczą o popularności tego serialu.

O ile o Sarah Connor Chronicles możemy powiedzieć, że zaczyna podupadać, o tyle przypadek Dollhouse wygląda na typowy falstart. Przyszłość pokaże, czy do tej nowej produkcji Fox uśmiechnie się szczęście.

Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI FI Wire.[/more]

Krusty
    Participant

Bez urazy Cinus ale zapomniałeś że to tzw. slot śmierci czyli emisja w piątek wieczorem na foxie i każdy się tego spodziewał.

Piotr
    Keymaster

Nie, nie kazdy. Np. tworca TSCC stwierdzil w jednym z wywiadow, ze w poniedzialki serial mial wieksza konkurencje i piatkowy slot to mimo wszystko szansa na poprawe. Coz, mylil sie.

Krusty
    Participant

A co miał powiedzieć dziękuje FOX za przeniesienie na piątek i że to ostatni sezon 😉

cinus
    Participant

Bez urazy Cinus ale zapomniałeś że to tzw. slot śmierci czyli emisja w piątek wieczorem na foxie i każdy się tego spodziewał.

Ja tam tylko zaczerpnąłem informację, może to bezduszne, ale od siebie nic nie dorzucałem 😛

Gosiek
    Participant

Czy slot śmierci czy nie, ale pilot Dollhouse jest produkcją bardzo przeciętną i obawiam się, że zmiana terminu nic tu nie da. Jeżeli pierwszy odcinek nowego serialu jest miałki i nijaki, fabuła nie zachęca widza, żeby dowiedział się co będzie dalej, a jedynym plusem jest ładna aktorka w głównej roli, to żadna pora emisji mu nie pomoże.

Krusty
    Participant

Jeszcze nie widziałem czekam aż dobiją do 6 przynajmniej wtedy obejrze i ocenię.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram