DOFF Space/Ground

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • Dariusz
    Participant
    #7382

    Proponuje założenie sekcji w której można się wypowiadać na temat DOFF ów

    Ja na postaci taktyka na escorcie plus cannony używam:

    Mój MVAE

    Ground:

    1. Five of Six (Security Officer)

    2. Five of Six (Security Officer)

    3. Five of Six (Security Officer)

    4.

    5.

    Space:

    1. Zucanz

    2. Zucanz

    3.

    4.

    5.

    Nie wiem tylko kogo dalej powrzucać 🙁 jakieś rady ??

    LIBERTO
    Participant
    #112344

    odnośnie space: kiedy ty używasz beam targetingu skoro latasz na cannonach? czy też ten skill dodatkowy może nie jest zależny od targetingu? nigdy tego nie używałem

    Dariusz
    Participant
    #112346

    Głównie mi sie rozchodzi o "Chance to reduce recharge time on Cannon Rapid Fire and Cannon Volley" a ta postać taką opcie posiada. Chyba, że jest jakiś lepszy DOFF do zatrudnienia 🙂

    MnICH
    Participant
    #112359

    Ja w space uzywam 3x Shield Distribution Officer, Warp Core Engineer, a piaty to roznie, ale jak ide do stf to Dlyrene, badz oficer do gravity well jak build posiada, albo do petow carriera (intercept mode) albo jeszcze cos innego co sie nawinie. Na jednej z postaci zamiast Shield distribution officer-ow mam 3 Projectile Weapons Officer (spam romkowymi torpedami ;)).

    Do ground nie przykladam duzej wagi, ale na taktyku to 3x Security Officer, Armory Officer (moj away team to 3 eng.), a piaty to tez roznei bywa, ale najczesciej jest to Nurse.

    Ugand
    Participant
    #112362

    Głównie mi sie rozchodzi o "Chance to reduce recharge time on Cannon Rapid Fire and Cannon Volley" a ta postać taką opcie posiada. Chyba, że jest jakiś lepszy DOFF do zatrudnienia 🙂

    sprawdziłem tego doff, on nie ma takich zdolności. Wiki albo celowo wprowadza w błąd, albo autor tamtej strony pomieszał artykuły. Nie mnie jednak doff skracający czas ataków z użyciem cannon-ów, także Energy Wpns - lecz tych szukaj na giełdzie. owi "nieszczęśnicy" pochodzą z któregoś doff pack, lecz w tym przypadku kiesę trochę Ci opróżnią; niebiescy nie powinni być tacy drodzy.

    z któregoś pochodzi również Biochemist z fenomenalną opcją skracającą cd na używanie baterii i hypo, jednak nie dotyczy to tych pochodzących z bonusu setowego

    ja używam różnych doff, ale często są to:

    sci: (kosmos) szansa na wygenerowanie dodatkowych gravity well; (ziemia) Biochemist, i jakiś wzmacniający zdolności z właśnie używanego kitu

    wszyscy inni: torpedy, skrócenie czasu na EPtX, skrócenie cd na Tactical Team; (ziemia) inżynier - jako że moim podstawowym kitem jest Fabri Spec, to przynoszący szanse na dodatkowe quantum mortar, phaser turret i dodatkowe drony; taktyk - obowiązkowo skracający cd na granaty, także jacyś wzmacniający zdolności używanego zestawu. nie lubię posiłkować się Redshirtami - moje neurony lustrzane nie pozwalają mi na ich zbyt częste stosowanie.

    FAB
    Participant
    #112399

    Space:

    3x fioletowy Starfleet shield distribution officer. Dzięki temu jest szansa na doładowanie osłon przy włączonym Brace for impact, pod warunkiem ostrzału z broni energetycznej. Przy 3 fioletowych doff jest szansa 88%, że chociaż jeden z nich zadziała. Gdy zadziałają 3, to mamy pełny, nowy komplet gratis 🙂

    Jako sci, obowiązkowo mam Starfleet sensors officer, który wzmacnia Sensor Scan o dodatkowy debuff powodujący obnieżenie obrażeń.

    Ostatni doff jest zmieniany w miarę potrzeby:

    PVP: najczęściej Starfleet warp theorist, który dodaje bonus do tachyon beam w postaci debuffa obniżającego zwrotność przeciwnika.

    PVE: najczęściej doff do broni energetycznych.

    Dariusz
    Participant
    #112423

    MnICH dobrze, że przypomniałeś o STF. trzeba szybko wskoczyć na giełde i kupić DOFF z dmg na Thalonow czy jak to ich się zwie. bo jak wyjedzie już dodatek to ich cena pójdzie ostro w górę 😉

    Smiecho
    Participant
    #112426

    (...)Thalonow(...)

    Tholian?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram