Dodatki dla dożywotnich graczy!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Dr Bobaz
  Participant
  #5456

  Oficjalnie ogłoszone zostały dodatki specjalne dla graczy, którzy wykupili dożywotni abonament. Twórcy gry, Cryptic Studios, postanowili podziękować graczom za ich zaufanie i inwestycję w Star Trek Online, oferując im dodatkowe, ponad te uzyskane za przedpremierowe zamówienie abonamentu dożywotnego, prezenty.

  [more]Dodatki te są wyjątkowe i jedynie dla obecnych i przyszłych abonentów dożywotnich, a na dzień dzisiejszy nie będzie możliwe ich uzyskanie w inny sposób. Oto one:

  • Ekskluzywny kanał czatu w STO:

   Specjalny, wydzielony kanał zrzeszający wszystkich Lifetime'erów, dostępny wyłącznie dla nich.

  • Obsługa poza kolejnością:

   Zawsze, gdy trzeba będzie odczekać w kolejce, by dostać się na serwer, dożywotni użytkownicy będą stawiani na jej czele.

  • Specjalny tytuł

   By móc pochwalić się zakupem i wsparciem Cryptic w grze.

  • Specjalne obszary wyłącznie dla VIPów

   Obszar w grze otwarty wyłącznie dla abonentów dożywotnich, o celach socjalno-społecznych.

  • Wyjątkowy element ubioru

  Co sądzicie o tej formie gratyfikacji?[/more]

  I. Thorne
  Participant
  #87141

  To są, za przeproszeniem, pierdółki.Powinno byc coś co od razu ich wyróżnia - jakiś statek, rasa do wyboru czy chociaż układ planetarny (kolonia), które mogą wybrać jako miejsce urodzenia (oczywiście z tego powodu jakaś dodatkowa cecha).

  Dr Bobaz
  Participant
  #87151

  W zasadzie, większość abonentów dożywotnich skorzystała z promocji preorderowej, w której bonusem gwarantowanym była możliwość grania wyzwolonym członem Borg, z jego specjalnymi zdolnościami. Więc te bonusy to jedynie dodatki do tego. Choć ja i tak uważam, że to za dużo. Dzielenie społeczności na graczy lepszych i gorszych w sposób jawny i oficjalny. Wiadomo, mówię o czystym PR, nie o korzyściach jakie lifetimerzy przynieśli firmie w pierwszych dniach :).

  Anonymous
  Guest
  #87155

  Podzieleniem graczy na lepszych i gorszych będzie wtedy, gdy w C-Store będzie można kupić za żywą kasę lepsze wyposażenie. Wtedy zrobi się to zwyczajnie gra dla bogatych dzieci, które bez wysiłku będą miały lepsze bronie i sprzęt od graczy którzy poświęcili na grę mnóstwo czasu.

  I. Thorne
  Participant
  #87181

  Coś takiego zrobią jak ich przyciśnie brak kasy, a jak na razie to się nie zapowiada.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram