Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Doctor Who - zdjęcie promocyjne nowego sezonu

Doctor Who - zdjęcie promocyjne nowego sezonu

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

Doctor Who powraca na telewizyjne ekrany już w Wielkanoc. Tymczasem, oficjalna strona serialu prezentuje pierwszą grafikę promocyjną szóstego sezonu.

[more]

Dołączona grafika

Za pośrednictwem strony BBC można pobrać grafikę również w formie tapety dla ekranów o proporcjach 4/3 lub 16/9.

Aby zaostrzyć apetyt fanom, opublikowano także prequel pierwszego odcinka, zatytułowanego "The Impossible Astronaut":

Źródło: BBC[/more]

perekel
    Participant

...ciekawe. 😎

Jamjumetley
    Participant

Głos dziecka w słuchawce przypomina mi dzieciaka co w pierwszym sezonie chodził w masce przeciwgazowej i zwracał się do każdego: "Are you my Mummy?"

Diabeu
    Participant

Uwielbiam Dr Who, i teraz już nie mogę się doczekać nowego sezonu!

I. Thorne
    Participant

Ten odcinek z dzieciakiem w masce był straszniejszy niż stada zombich. Waliłbym do tych zmienionych z wszystkiego co miałbym pod ręka :)Szkoda tylko, ze TVP ma 2 seozny doktora i puszcza je w nienormalnych porach typu 2 w nocy.

Jamjumetley
    Participant

Myślę, że był to jeden z najlepszych odcinków Doctor Who. II Wojna Światowa; Mroczny, niepewny klimat; Widok dzieciaka w masce, szukającego mamy - odpowiednio absurdalny jak na Doctor Who, a przy okazji wszystko na końcu okazało się bardzo logiczne. Nie to co latający rekin w odcinku świątecznym 😛

Diabeu
    Participant

Ale przyznacie, że Dawid Tennant był jednak najlepszy jako Doctor Who.

Jamjumetley
    Participant

Tennant zdecydowanie był najlepszy. Smith jest takim trochę jego klonem. Eccleston też był niezły, choć trochę zbyt poważny.Allons-y!

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram