Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Doctor Who, Torchwood, Sarah Jane and K9 Adventures

Doctor Who, Torchwood, Sarah Jane and K9 Adventures

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 122 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #99463

    Niby wszystko jest ok i drugi odcinek ciągnie ciekawą historię, ale... Widać jednak że to w kooperacji z USA, niektóre teksty do bólu "amerykańskie" :glare:

    I. Thorne
    Participant
    #99473

    Może mi ktoś wyjaśnic jak sie mają wszystkie te seriale wględem czasu (jesli można to tak określic). Ogladam Torchwood i wiem że trzeba go oglądać po 2 sezonie doktora, ale jak z innymi spinoffami?

    Cross
    Keymaster
    #100385

    Wygląda jakby planowano kolejny Torchwood w kooperacji z USA. Wolałbym jednak wiele wątków, zamiast jednego głównego jak w tym sezonie - choć zły nie był.

    Cross
    Keymaster
    #100820

    Tu można obejrzeć Torchwood: Web of Lies, o którym pewnie większość zapomniała 😎

    http://www.dailymotion.com/relevance/searc...d+web+of+lies/1

    Jamjumetley
    Participant
    #102156
    Eviva
    Participant
    #102158

    To się nazywają zestawy dla fanów!

    Cross
    Keymaster
    #102577

    Genialny początek świątecznego odcinka:

    Ogromny statek nad planetą i głos:

    - Mieszkańcy Ziemi. Nikt wam nie pomoże...

    - Alarm, intruz!

    I statek bum 😀

    Cross
    Keymaster
    #109514

    Niezgorszy odcinek świąteczny, typowo doktorowy. Szkoda tylko, że tak kiepsko wykorzystano potencjał krwiożerczych bałwanów (a tak promowano je w trailerze).

    master_bruce
    Participant
    #109558

    Też mi bardzo się podobał. Plus za brak Rory'ego, który irytował mnie jak mało kto i za "It's smaller on the outside" 😀

    Diabeu
    Participant
    #109579

    Teraz pewnie Doktor co odcinek będzie szukał Clary i co odcinek będzie mu na końcu umierać i znowu jej będzie szukał w innym przedziale czasowym :lol:A na końcu się okaże, że to młoda River Song 😉

    zdarom
    Participant
    #115619

    Oglądałem dziaj Jasia Fasole ( było na kwejk.pl) jak bawił się figurkami z szopki. Miał tam figurke Daleka.

    http://jebzdzldy.pl/obr/162249/jas-fasola-i-stajenka

    Match
    Participant
    #115620

    Ledwo co przestałem płakać po Dziesiątym Doktorze, a tu dzisiaj ostatni odcinek z Jedenastym.

    zdarom
    Participant
    #115623

    BBC planuje pokaz u nas? W programie tv nie ma. Ktoś coś wie?

    swgs1994
    Participant
    #115626

    Nic mi o tym nie wiadomo, najpierw jest premierka w Anglii, chyba jutro jest u reszty świata. Ale nic mi nie wiadomo o puszczeniu świątecznego specjala w Polsce.

    Cross
    Keymaster
    #118332

    Dołączona grafika

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 122 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram