Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Dni Jakuba Wędrowycza - nowe wieści

Dni Jakuba Wędrowycza - nowe wieści

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7468

  Kolejne wieści konwentowe, tym razem aż trzy dotyczące zjazdu w Wojsławicach. Nie zdziwcie się, jeśli w drodze na Dni Jakuba Wędrowycza zobaczycie samego tytułowego bohatera.

  [more]Pomnik Jakuba Wędrowycza

  Miło nam poinformować, że podczas VIII Dni Jakuba Wędrowycza zostanie odsłonięty pomnik Jakuba Wędrowycza. Stanie on przy wjeździe do Wojsławic od strony Lublina. Odsłonięcie odbędzie się w sobotę, 20 lipca, o godzinie 12.00.

  Autorem pomnika jest rzeźbiarz Ryszard Staiński, a jego projektantem Andrzej Łaski.

  Więcej o projekcie dowiecie się na stronie: http://pomnikjakuba.pl

  A o Dniach Jakuba Wędrowycza, które w tym roku przypadają na 19-21 lipca, dowiecie się ze strony.


  Karciane Mistrzostwa Wojsławic

  Podczas tegorocznej edycji Dni Jakuba Wędrowycza odbędą się Mistrzostwa Wojsławic w grę karcianą „Jakub Wędrowycz”. Poprowadzi je Artur „Artut” Machlowski. Cenne nagrody dla najlepszych ufunduje wyłączny dystrybutor gry – firma CD Projekt. Turniej odbędzie się w sobotę, 20 lipca. Serdecznie zapraszamy!


  Games Room na Dniach Jakuba Wędrowycza

  Games Room – pokój z grami. To taki pokój, gdzie trzymamy gry, mnóstwo gier, a jak przyjdą, to i graczy – czasem długo. Żaden umysł nie ogarnia skali dręczenia mózgów, które się tam odbywa. Nie bój, nie bój, przyjdź.

  Turnieje:

  Piątek:

  19.00 Dobble

  Sobota:

  13.00 Guillotine

  15.00 Set

  19.00 PitchCar

  22.00 Mondo

  Niedziela:

  12.00 Time’s Up

  Time’s Up – znasz „karteczki”? A pokazywanki? To wszystko teraz w lepszej, jaśniejszej formie, przyjdź i sprawdź, kogo współgracz miał naprawdę na myśli.

  Mondo – brodacz obskoczył robienie świata w 7 dni, Ty będziesz mieć 21 minut. Podołasz? Polegniesz? Pokaż się, polecam 🙂

  Set – Czy znajdziesz 3 karty opisane czterema cechami? Znajdziesz. W godzinę? A w minutę? A w 3 sekundy? Przyjdź i sprawdź.

  Guillotine – wrona wronie oka nie wykole. A kat katu? Pewnie tak, przyjdź i zobacz, jak będzie.

  PitchCar – Robert Kubica nie opanował ślizgu po barierce, natomiast Ty masz na to szansę. Stań w szranki z najlepszymi pstrykaczami bolidów w tym kraju. Nagroda za drugie miejsce też jest fajna.

  Dobble – w tę grę z dziećmi jeszcze nikt nie wygrał. Na turnieju dzieci nie będzie, będziesz Ty i Twoja spostrzegawczość. Chyba nie boisz się sześciolatków?

  To gry turniejowe. A poza tym będzie można wybrać wiele innych z potężnej kolekcji gier Cytadeli Syriusza i grać, grać, grać…[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram