Forum Fantastyka Gry Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: Human Revolution

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • OmegaOne
    Participant
    #5613

    Bardzo przyjemny trailer bardzo przyjemnie zapowiadającej się gry. Premiera gdzieś w okolicy 2011.

    Krusty
    Participant
    #90088

    Za bardzo pachnie Metal Gear'em a nie DE.

    OmegaOne
    Participant
    #90093

    To tylko trailer, ma narobić smaka i robi. Natomiast gra, czy będzie to kolejny tępy 'każualowy' gniot jadący na sławie tytułu sprzed dekady? Okaże się po jakimś demie, dłuższym filmiku z gameplaya z pokazu, czy tam po premierze, a ze pojawiają się tam literki 'rpg' wiec wymagać będę sporo...

    Slawek
    Moderator
    #90106

    Nie wiem co Krusty tam widzisz z Metal Gear, ale ja srałem przysłowiowymi cegłami oglądając ten zwiastun. Nie wiem jak prezentować się będzie właściwy gameplay Human Revolution, ale mam szczere nadzieje, że pod względem fabularnym i muzycznym otrzymamy hit. Twórcy nie chcą popełnić błędów Invisible War i choć z pewnością zaimplementują wiele popularnych ostatnio motywów (automatyczna regeneracja życia), to jednak liczę, że gra będzie godnym następcą pierwszego Deus Ex.OmegaOne, literki 'rpg' może się pojawiają, ale nie oczekuj rozbudowanych elementów i olbrzymiego wpływu na postać, lecz raczej czegoś zbliżonego do Mass Effect, może nawet uproszczonego. Deus Ex nigdy nie był typowym RPG, a raczej połączeniem FPSa, skradanki i przygodówki z elementami takowego. Właśnie taki miks uczynił go w oczach wielu graczy rewelacyjnym, razem ze świetną fabułą i przekonującymi bohaterami. Jeśli Human Revolution będzie choćby w połowie tak dobry to ja już zacieram ręce.

    Krusty
    Participant
    #90110

    Nie wiem co Krusty tam widzisz z Metal Gear

    Raiden i jego mieczyk

     Deus Ex nigdy nie był typowym RPG, a raczej połączeniem FPSa, skradanki i przygodówki z elementami takowego. 

    Kiedy powstał dzisiaj to już pełnoprawne i kanoniczne rpg ba nawet hardcorowe w świetle F3 i ME2.

    Slawek
    Moderator
    #90114

    Nie wiem co Krusty tam widzisz z Metal Gear

    Raiden i jego mieczyk

    Przecież już w pierwszym Deus Ex miałeś różnego rodzaju broń białą, w tym chińskie ostrza i miecz świetlny. Czepiasz się chyba już na siłę.

    Btw. http://www.gamespot.com/pc/action/deusex3/...p;mode=previews

    Krusty
    Participant
    #90120

    Może nie zaprzeczam, pierwszy DE to ścisłe top 10 moich ulubionych gier więc moje oczekiwanie wobec kolejnej części są niebotyczne. 😉

    OmegaOne
    Participant
    #92282

    Nie taki nowy filmik pokazujący odrobinę gameplayu rozmów i zdolności bohatera już na silniku gry.

    Slawek
    Moderator
    #94606
    OmegaOne
    Participant
    #95036

    a taka ciekawostka ;> http://www.sarifindustries.com/

    OmegaOne
    Participant
    #95125

    Dłuższa wersja trailera jak ktoś jeszcze nie widział

    Slawek
    Moderator
    #98932

    http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-deus-ex/714411

    Wersję Augmented kupię dla samej ścieżki dźwiękowej. Ogólnie szykuje się naprawdę solidna pozycja i mam szczere nadzieje, że będzie to godny następca oryginalnego Deus Ex.

    Slawek
    Moderator
    #99863

    Jeśli ktoś zamawiał grę z UK, to powinien wiedzieć co Square odwaliło na ostatnią chwilę:

    Region Lock

    Please note: Deus Ex on PC is region-locked to the UK only. If you are shopping from outside of the UK, please order the game from your local retailer to ensure it works on your PC.

    "I never asked for this..."

    Nie wiadomo póki co jak/czy się to odbije na sprzedawanej u nas edycji Augmented. Z edycją standardową nie powinno być jednak problemów (international).

    Slawek
    Moderator
    #112819

    Deus Ex: The FailNa drzewo squeenix...

    Slawek
    Moderator
    #120884
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram