Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa ..::DEMON::.. wrócił i szuka pomocy!!

..::DEMON::.. wrócił i szuka pomocy!!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • ..::DEMON::..
    Participant
    #1954

    Hej!!!

    Wielki powrót ..::DEMONa::.. sarzy (fluor,pan lub pani Q)

    niewiem swoje numery.

    Wracam na to forum po roku i co widze że jest kompletnie Chmm... zepsute te białe kropki koło grafik zmienće zrobić.

    powracająć"Q"

    Dobra koniec tego

    Mam taki problem b nieiwem jak wiecie gdzie to padajcie adresy

    PS:piszecie w regulaminie że chodzi o mądreość

    a tu dla zainteresowanych podaje link do mojej stronki

    http://www.webhelp.z.pl

    a propo to kiedy ta strona będie działała kurde no... 😈 👿 😈

    Piotr
    Keymaster
    #15218

    Ja Cie pamietam calkiem dobrze. ;> Dobrze ze zauwazyles ze mamy nowe forum, najbardziej sie ciesze z tego ze czytales regulamin, bedzie mi latwiej. A wiec tak:

    W sprawie "bialych kropek kolo grafik" - Punkt 7.

    W sprawie zanizania poziomu forum i dla ulatwienia forumowiczom zycia - Punkt 5.

    W sprawie trekowych filmow - Punkt 4. (tematy Wymiana i Serwery ftp - na pewno znajdziesz.)

    W sprawie "robienia w balona" itd - to co w regulaminie, jest swiete. ;> A poza tym - Punkt 14.

    Wesolych Swiat!

    ..::DEMON::..
    Participant
    #15220

    Nono fajnie że mnie ktoś pamięta

    ja nie czytam regulaminów nigdy tamto pamiętam jeszcze z dawnych lata wasz adres zanalazłem robiąc pożądek w biurku

    aha a forum w którym teraz sie bawie http://www.glt.pl/forum/

    Pozdrawiam ..::DEMON::..

    Moderator prosi o poprawianie błędów i zapoznanie sie z regulaminem, a takze nie uzywanie kolorow.

    dobra dobra ale z tamtego postu niepoprawie bo zadurzo a pozatym ja mam problemy z pisaniem bo... mi klawiatura nawala a ty też szanowny panie modzie robisz błędy

    ..::DEMON::..
    Participant
    #15247

    dobrze będe starał się pisać bez błędów a propo może jakiś link do regulaminu 😈

    Xalein
    Participant
    #15249

    Regulamin jest w dziale Konsola Informacyjna/ano jest/

    DarkLady
    Participant
    #15464

    (...) Dobrze ze zauwazyles ze mamy nowe forum, najbardziej sie ciesze z tego ze czytales regulamin, bedzie mi latwiej. A wiec tak: (...)

    I tutaj ta milutka lista

    Genialny txt!

    Normalnie mnie powalilo (jak juz doszlam za ten walacy po oczach czerwony) - idealny przyklad rzeczowej odpowiedzi. Brukselscy biurakraci, chylcie czola!! :D:D:D

    Demon, nie znamy sie, ale chyba fajnie, ze tu trafiles. 😉

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram