Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Defying Gravity - nowy serial sieci ABC

Defying Gravity - nowy serial sieci ABC

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • Infango
    Participant
    #4858

    Wczoraj premierę miały pierwsze dwa odcinki serialu Defying Gravity, porównywanego do wyprodukowanego w tym roku przez SCI FI Channel Virtuality. Opowiada ok losy ośmiu astronautów podczas sześcioletniej misji mającej na celu zbadanie siedmiu planet układu słonecznego.

    [more]Serial produkowany jest w Kanadzie i będzie miał 13 odcinków. Obsada składa się z aktorów znanych z takich seriali jak Blood Ties, Reaper, Battlestar Galactica.

    Dołączona grafika

    Tutaj można obejrzeć zwiastun.[/more]

    Infango
    Participant
    #76043

    Zapomniałem dodać że chyba są obcy, ale to takie wielkie chyba żeby nie psuć klimatu ..

    Jedi Nadiru Radena
    Participant
    #76097

    No, no, serial, którym chyba warto się zainteresować... Ciekaw jestem, kogo tam mają z BSG.

    OmegaOne
    Participant
    #76105

    Z Blood Ties to Christine Cox (Vicki Nelson) widziałem, natomiast z Bsg to tylko Ty Olssona (Cpt. Aaron Kelly) wiec nikt nadmiernie rzucający się w oczy ;>Pilot zaś jest dość pocieszny.

    Barusz
    Participant
    #76109

    No, no, serial, którym chyba warto się zainteresować... Ciekaw jestem, kogo tam mają z BSG.

    Możesz przecież łatwo sprawdzić tam gdzie zawsze 😉

    Jedi Nadiru Radena
    Participant
    #76136

    Sprawdzić łatwo, owszem, ale ja miałem bardziej na myśli nieco inny sposób sprawdzania: przy oglądaniu 🙂

    Jamjumetley
    Participant
    #76137

    Sprawdzić łatwo, owszem, ale ja miałem bardziej na myśli nieco inny sposób sprawdzania: przy oglądaniu 🙂

    Chyba niestety będziesz musiał poczekać. W Polsce szybko nie zobaczymy 😉

    Barusz
    Participant
    #76139

    Wiesz, jednak większość z nas nie ogląda w telewizji 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #76141

    Nie!? To gdzie jeszcze można zobaczyć? 😉

    Dalek
    Participant
    #76147
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram