Forum Fantastyka Star Trek Deep Space Nine

Deep Space Nine

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 280 total)
  • Author
    Posts
  • MassaCreatoR
    Participant
    #116564

    Witam, czy istnieje cala kolekcja z lektorem do kupienia? Wszedzie widze tylko anglojezyczna :(PZDR

    Piotr
    Keymaster
    #116571

    Niestety nikt w Polsce tego nie wydał.

    The D
    Participant
    #116598

    Jak chcesz mieć lektora zostaje ci nagrywać z telewizji.

    MassaCreatoR
    Participant
    #116603

    Szkoda, ze nie pomysleli aby wypuscic DVD lub "chociaz" BluRay z lektorem. Jestem pewien, ze byloby wziecie.Wlasciwie to dlaczego by nie stworzyc filmu z dubbingiem. Poszedlby jak cieple buleczki.Co do nagrywania to u mnie nierealne z braku czasu na obrobke i wypalanie :/PZDR

    Match
    Participant
    #116604

    Lektor? Serio? Rozumiem, że umiejętność czytania zanika, a nauka języka nie jest łatwa, ale bez przesady.

    Cross
    Keymaster
    #116607

    Lektor? Serio? Rozumiem, że umiejętność czytania zanika, a nauka języka nie jest łatwa, ale bez przesady.

    MassaCreatoR
    Participant
    #116609

    Lektor? Serio? Rozumiem, że umiejętność czytania zanika, a nauka języka nie jest łatwa, ale bez przesady.

    No i prosze, ponad 1000 postow i juz sie jest wszechwiedzacym. Wiesz, ze poczulem sie taki malutki taki, do tego zostalem sklasyfikowany jako ignorant bez ambicji uczenia sie obcych jezykow oraz majacy problemy dyslektyczne. Moglbym napisac LOL ale prosze mi uwierzyc, ze to okreslenie nie jest dokladnie odzwierciedleniem mojego euforycznego stanu.

    Szanowny forumowiczu, nie znasz mnie a przeciez moge sie porozumiewac (tj. mowic, czytac i pisac) oprocz jezyka polskiego np. po angielsku, francusku a takze rosyjsku (ten ostatni w 60 procentach, dawno go nie uzywalem). Przeciez latwiej kogos osadzic na podstawie jednego zapytania niz poczekac, zadac inne aby poznac z kim ma sie do czynienia.

    Moze ktos lubi seriale z lektorem ze wzgledow sentymentalnych. Czy to jest mozliwe? Czy istnieja tacy dziwacy na swiecie?

    Kolego ">1000 postow", odpowiem Ci, ze istnieja i ja sie do nich zaliczam 😎

    Pozdrawiam serdecznie Ciebie oraz Tych co udzieli mi spokojnych, normalnych porad 🙄

    The D
    Participant
    #116655

    Wlasciwie to dlaczego by nie stworzyc filmu z dubbingiem. Poszedlby jak cieple buleczki.

    Chyba na torrentach.

    zdarom
    Participant
    #116691

    To ktoś jeszcze używa torentów 😮

    The D
    Participant
    #116692

    To ktoś jeszcze używa torentów 😮

    A co teraz jest na czasie? Stary się robię i wypadam z obiegu widocznie...

    zdarom
    Participant
    #116694

    Ja osobiście nie widzę sensu czegokolwiek ściągać, 90% (jak nie więcej) filmów i seriali można prosto z neta obejrzeć. Nie pamiętam kiedy ostatnio coś ściagałem, może ze 2 lata temu a torentów używałem może z 5 lat temu jak nie więcej.

    Melnikor
    Participant
    #116695

    Ja osobiście nie widzę sensu czegokolwiek ściągać, 90% (jak nie więcej) filmów i seriali można prosto z neta obejrzeć. Nie pamiętam kiedy ostatnio coś ściagałem, może ze 2 lata temu a torentów używałem może z 5 lat temu jak nie więcej.

    Owszem można obejrzeć bezpośrednio na necie, ale często wtedy traci się na jakości obrazu.

    zdarom
    Participant
    #116730

    Znowu takich dużych strat to znowu nie ma, nie presadzaj. Zazwyczaj jest zwyczajnie wrzucona marna wersja. No i najważniejsze - jesteś czysty, nikt sie nie doczepi do mnie o piractwo 😆

    Slawek
    Moderator
    #116732

    Nooooo, to akurat sprawa dyskusyjna. Piratem jest na pewno osoba, która udostępnia cudzą własność w sieci. Nikt od Ciebie nie wyciągnie konsekwencji za samo oglądanie prosto z neta co prawda, ale nie zmienia to faktu, że nie jest to w pełni legalne.

    http://www.amazon.co.uk/Star-Trek-Deep-Spa...y/dp/B004UR274G

    Kilka stówek, darmowa wysyłka i mamy ładne pudełko na półce oraz serial ze wszelkimi dodatkami i napisami w kilku językach.

    I nie, polskie wydanie serialu wcale nie "poszłoby jak ciepłe bułeczki", lecz prędzej okazałby się wtopą przez znikome zainteresowanie zarówno przeciętnych kowalskich, jak i pewnie samych trekkerów.

    Pitmistrz
    Participant
    #116751

    Polska wersja by nie przeszła ponieważ nie jestem pewnie jedynym którego bolą zęby kiedy jestem zmuszony do oglądania czegokolwiek ze ścieżką dźwięków inną niż oryginalna.

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 280 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram