Forum Fantastyka Gry Darkspore

Darkspore

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Erixin
    Participant
    #6219

    Od miesiąca biorę udział w beta testach tej gry. Jeżeli lubicie klimaty SF 🙄 i pograć w gry typu diablo zapraszam http://darkspore.com/. Gra się naprawdę przyjemna. Można mnie odnalęźć pod nickiem ERIXIN.

    Przykro mi o tym pisać, ale właśnie na FB dostałem podziękowania za udział w testach. Serwery zamknięte, koniec testów. Trzeba szykować 100 zł na grę 🙄

    Piotr
    Keymaster
    #98269

    A powiedz coś o grze. Należy oczek9iwać Diablo sci-fi czy czymś się wyróżnia?

    T'San
    Participant
    #98287

    Ja też słyszałam, to typowe Spore czy tylko coś w stylu "napierniczamy-ile-się-da"?

    Erixin
    Participant
    #98560

    Tak to diablo w stylu SF. Oczywista podejście do postaci nie jest w zupełności na poważnie, troszkę infantylne, co w niczym nie przeszkadza. Gra jest dynamiczna napakowana efektami. Jest możliwość modelowania postaci, tak jak to było w SPORE. Jednak modelowanie jest ograniczone do kończyn i zabawek które montujesz swojemu herosowi.Bawiłem się dobrze.

    T'San
    Participant
    #98561

    E, żadna zabawa. To już wolę Starcrafta :). Albo Mass Effect.

    Erixin
    Participant
    #98564

    Nie ma co porównywać SC do ME i do Darkspore, bo to całkiem różne gry.

    T'San
    Participant
    #98565

    Ale lepsze. Z całą pewnością. Darkspore to zwyczajna bijatyka. Mało ciekawe, zwłaszcza dla kobiet :lol:.

    Erixin
    Participant
    #98566

    Grałaś kiedyś w diablo? Jeżeli tak i podobała Ci się ta gra to z pewnością cię zainteresuje. Klucz steam można kupić na allegro: http://allegro.pl/darkspore-pl-ea-cdkey-au...1636591182.html

    Dlatego lubię chmurki 🙂

    T'San
    Participant
    #98567

    Kiedyś próbowałam, ale mnie to nie ciągnie.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram