Forum Fantastyka Gry Dark Galaxy

Dark Galaxy

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • EddieGcT
    Participant
    #1815

    WitamOd jakiegos czasu pogrywam sobie w ta oto gierke i zastanawialem sie czy moze jeszcze ktos z forumowiczow gra w DG. Tymczasem zwerbowalem Coena 🙂 ale moze jeszcze ktos zechcial by sie przylaczyc do zabawy :DDla niewtajemniczonych powiem, iz jest to gierka bardzo podobna do RD, ktore zapewne znaja juz wszyscy. DG jak mozna sie domyslac po nazwie umieszczona jest w kosmosie, wiele pojazdow i wynalazkow zaporzyczonych zostalo z roznych seriali scifi choc w wiekszosci jest to B5.Coz gierka jest bardzo przyjemna, zaczynamy z wlasna planeta, rozbudowujemy jej infrastrukture a z czasem budujemy flote okretow i kolonizujemy pobliskie planety lub tez jesli sa zajete dokonujemy na takowe inwazji 🙂 z czasem mozemy przemieszczac nasze okrety coraz szybciej az w koncu nie nastrecza problemow wyslanie naszej floty do pobliskiej galaktyki. Mozemy tworzyc sojusze lub tez wstepowac do juz istniejacych.To tyle slowem zachety 🙂 jesli ktos sie zainteresuje zapraszam na strone http://www.darkgalaxy.com a jesli ktos juz gra to moze polaczymy sily tworzac nasza tss-owa koalke 🙂

    Reyden
    Participant
    #10908

    zaraz sprawdzę jak sie ma gra

    A tymczasem zapraszam do grania w TDZK - http://www.tdzk.net/index.php

    pod tym adresem jest polska strrona o grze i jednym z sojuszy :

    http://tdzk.oitbd.pl/index.php

    Coen
    Participant
    #10922

    Jak Jod powiedział zkaptował mnie do gry:] I jak narazie mi sie podba (Jod, na wstepie mialęm tylko +20 energi, zalozylem drugie konto i bylo to samo), Co do TDZK to odpusciłem jak zobaczyłem te manga rysowane postacie, bleee

    Reyden
    Participant
    #10926

    Jak Jod powiedział zkaptował mnie do gry:] I jak narazie mi sie podba (Jod, na wstepie mialęm tylko +20 energi, zalozylem drugie konto i bylo to samo), Co do TDZK to odpusciłem jak zobaczyłem te manga rysowane postacie, bleee

    tylko te postacie sa manga rysowane

    poza postaciami , gra nie ma nic wspolnego z mangą

    P.S.

    Coen odtworzyłes koalke w RD ??

    P.S. 2

    Coen I Eddie_GcT:

    Jak długo czekaliscie na mejla z aktywacja konta w DG ??

    Bo ja sie zarejestrowałem ok. 12.00-13.00 i do tej pory nie mam od nich mejla , a chce grac

    Pomyłka z adresem na 90% wykluczona

    Qbah
    Participant
    #10931

    No ja jestem juz na DarkGalaxy :)Koalka juz jest... na razie Wolfa zaprosilem 🙂 Bo tylko on w mym sektorze....Giera na razie cool 8)

    EddieGcT
    Participant
    #10936

    P.S. 2 

    Coen I Eddie_GcT:

    Jak długo czekaliscie na mejla z aktywacja konta w DG ??

    Bo ja sie zarejestrowałem ok. 12.00-13.00 i do tej pory nie mam od nich mejla , a chce grac

    Pomyłka z adresem na 90% wykluczona

    Reyden a na jakie konto sie rejestrowales ??? bo u mnie kiedys na poczatku jak sie rejestrowalem na interii to tez byly jakies klopoty, w koncu zalozylem z kontem na wp i przyszlo praktycznie natychmiast, nie wiem co bylo nie tak z interia, w kazdym razie zaloz z innym kontem mailowym i zobaczymy co bedzie

    Reyden
    Participant
    #10937

    konto mam na onet.pl sprubuje z kontem na go2.pl

    Anonymous
    Guest
    #10939

    Achhh, nie powiem, jak mnie wqrzyło to wczoraj, Coen, Qbah i Jod'mos wiedzą, o czym mówię...Mało wiele a by mnie nagła krew zalała. Niech ich z takim systemem gry :/

    EddieGcT
    Participant
    #10940

    Coz poradzic, jest jak jest i chcac nie chcac trzeba sie dostosowac a problemy zawsze sie zdarzaja chociaz jak glupie moga byc a jeszcze jak zycie uprzykrzyc moga to poezja 😕 ale coz gramy 🙂 czas zawladnac galaktyka 😀 no przynajmniej najbliszym sektorem 8)

    Reyden
    Participant
    #10947

    no to sobie narazie nie pogram

    server jest pełny:

    Server is full, a new server will opened shortly!

    Anonymous
    Guest
    #10949

    Próbuj co jakiś czas 🙁 Mi odświeżenie wystarczyło...

    Reyden
    Participant
    #10952

    jeden problem zniknąłpojawił sie nastepnylist budynków do budowania otwiera sie nieskonczenie długo ( jak próbowałem to sie nie otworzxyła )P.S. Czy tura faktycznie trwa godzinę ❓ ❓ bo tak wyczytałem w pomocy 😈

    Anonymous
    Guest
    #10954

    Tak, ale budowanie czegokolwiek trwa kilka godzin, więc...W rzeczywistości masz na kilka godzin spokój 🙂

    EddieGcT
    Participant
    #10964

    Dokladnie 1 tura = 1 godzina a jak Wolf zaowazyl w sumie jest spokuj na jakis czas bo na poczatku mozesz ustawiac w kolejce 2 rzeczy do budowania a ze budynki ktore najkrocej sie buduja zajmuja 6 tur wiec w praktyce mozna sobie wszystko ustawic i wrocic za jakies 10-11 godzin sprawdzic co i jak.

    Reyden
    Participant
    #15868

    znalazłem nowa grę online, nazywa się DOMINACJA , adres : http://www.dominacja.net polaska strategia on-line , zapraszam do gry , mój klan to Kwadrant Alfa

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram