Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Dalsze przygody Firefly?

Dalsze przygody Firefly?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • kotek
  Participant
  #6120

  Zabrali jego miłość, zabrali jego ziemię, ale nikt nie jest w stanie zabrać nieba Nathanowi Fillonowi. Zwłaszcza teraz, gdy fani rozpoczęli akcję zbierania pieniędzy na wykupienie praw do Firefly.

  [more]W zeszłotygodniowym wywiadzie odtwórca roli kapitana Serenity, Malcolma Raynoldsa zażartował, że gdyby wygrał 300 mln dolarów, to od razu wykupiłby od stacji Fox prawa do serialu w celu jego kontynuacji. Wśród fanów kosmicznego westernu, którego jedyny sezon wyemitowano ponad 8 lat temu, zawrzało. Zaczęli organizować kampanie wspierające starania Fillona do przejęcia uniwersum Frirefly. Również dawni współtwórcy serialu wyrazili zainteresowanie kontynuacją serii.

  Zanim zaczniecie rozbijać swoje świnki z oszczędnościami, przeczytajcie najnowsze oświadczenie Nathana Fillona: „Pięknie jest marzyć o dalszych przygodach Firefly, ale proszę nie przysyłajcie żadnych pieniędzy. Po prostu bądźcie dalej tak wspaniałymi fanami, jak jesteście teraz”.

  Źródła: Airlock Alpha, Blastr[/more]

  perekel
  Participant
  #96545

  Po prostu bądźcie dalej tak wspaniałymi fanami, jak jesteście teraz”.

  A co my, do diaska, robimy???

  Coen
  Participant
  #96549

  Większość po prostu zapomina.Ale Fox powinno otworzyć oczy, skoro nawet taka akcja powstała...

  Diabeu
  Participant
  #96556

  No skoro on wyraźnie sobie zażyczył, że robienie kontynuacji to utopia, to jedynym rozsądnym wyjściem jest sobie odpuścić.Koniec kropka amen.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram