Forum Trek.pl Newsy Fantastyka D7... Trafiony - zatopiony

D7... Trafiony - zatopiony

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #5225

    Czeka nas ekranizacja popularnej gry planszowej. Czy można nakręcić film na podstawie Gry w statki? Oj można...[more]

    Dołączona grafika

    A jaką grę Wy chcielibyście zobaczyć na dużym ekranie?

    O projekcie wiadomo już od września. Nie znajdował się on natomiast w kręgu naszych zainteresowań. Do czasu... Nie będziemy owijać w bawełnę. Krótko - w filmie pojawią się Obcy! Szokujące, do czego mogą posunąć się filmowcy, aby sprzedać swój produkt. A myśleliśmy, że nic zabawniejszego, niż ekranizację Monopoly nie stworzą. Grubo się myliliśmy...

    Oprócz powyższego, znamy trochę innych szczegółów. Reżyserią zajmie się Peter Berg. W Battleships, naprzeciwko istot z kosmosu stanie międzynarodowa flota złożona z pięciu okrętów. Potyczki morskie mają być ukazane jako bardzo dynamiczne i agresywne. Studio Universal ustaliło już datę premiery - 5. sierpnia 2011. Zdjęcia ruszają wiosną.

    Źródło: Latino Review[/more]

    Barusz
    Participant
    #82328

    A jaką grę Wy chcielibyście zobaczyć na dużym ekranie?

    Najdłużej i najintensywniej chyba mówi się o ekranizacji Tetrisa, a jak nie to może Kółko i krzyżyk.

    Ten opis trochę kojarzy się z pilotem Threshold 😉

    Manul
    Participant
    #82333

    Jest ekranizacja monopoly? Będzie ekranizacja statków?To ja chcę chińczyka.

    fluor
    Keymaster
    #82335

    A ja bym chciał ekranizację nieśmiertelnej karcianej gry w wojnę :> a nie już jest... "Na Zachodzie bez zmian" 😉

    The D
    Participant
    #82336

    Nie wiem czy już nie wklejałem, ale temat pasuje jak najbardziej 😉

    http://www.youtube.com/watch?v=LHY8NKj3RKs

    http://www.youtube.com/watch?v=fWL6j0SvqV0

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram