Forum Fantastyka Stargate Czyżby odkryto prawdziwe Gwiezdne Wrota?

Czyżby odkryto prawdziwe Gwiezdne Wrota?

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Participant

Czyżby zdjęcie prawdziwych Gwiezdnych Wrót? Obiekt pochodzi z Yucca Mountain, w stanie Nevada. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Sprawdźcie sami.

[more]

Dołączona grafika

Źródło: SciFi News[/more]

Jamjumetley
    Participant

Przecież to maszyna do wiercenia tuneli 😀

Dołączona grafika

Manul
    Participant

A dla mnie to gigantyczne frisbee dla jeszcze większego psa.

Match
    Participant

No tak, to dosyć oczywiste 😀

Mimo wszystko polecam artykuł, z którego pochodzi zdjęcie

http://bldgblog.blogspot.com/2009/11/milli...-interview.html

Opisuje powstawanie składowiska dla wypalonego paliwa jądrowego

Eviva
    Participant

Mimo wszystko zabawne, no nie? Można popatrzeć, pospekulować i pośmiać się na dokładkę.

Barusz
    Participant

Gdy Daniken to przeczyta, napisze zapewne, że książkę o prawdziwej genezie wielu artefaktów ze sztuki starożytnych Majów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przypadek?

😆

Sai
    Participant

Daniken jeszcze nie raz nas zadziwi. Na murze, to mikro wrota, prowadzące zapewnie do mikrokosmosu ;)Co jak co, ale na pierwszy rzut oka "dysk" z Yucca, wygląda baaardzo kosmicznie 😀

mario es
    Participant

Nie tylko Erich von Däniken 😉 którego zresztą cenie, bardzo go lubiłem kiedyś czytać w wolnych chwilach ,

przeczytałem wszystkie jego książki zwłaszcza jedna mi zapadła w pamięci "Szok po przybyciu Bogów "

którą zresztą polecam wszystkim jak i inne pozycje takie jak

książka Michael A. Cremo i Richarda L. Thompsona pod tytułem " Zakazana archeologia" .

Dołączona grafika

Jeśli chodzi o serial i filmy związane z Stargate, swoją droga rewelacyjne, pojawił się ciekawy artykuł odnośnie bazy, w górach Chayenne , tam gdzie był kręcony serial,

W tej właśnie bazie pod górami Chayenne prowadzona jest operacja pod nadzorem psychiatrów ,psychologów, pod kryptonimem "Operation TANGO-Sierra" gdzie umieszczona tam grupa przygląda się ludziom na świecie jaka jest ich i będzie reakcja na pojawienie się kosmitów ;, podobno to oni stoją i będą stać za wszelkimi kontaktami z innymi cywilizacjami ;, które to tak skrzętnie są ukrywane przed opinią społeczną którą oswajają z faktem że nie jesteśmy sami , poniżej znajduje się link , niestety w wersji anglojęzycznej ale podałem dwie wersje przepuszczonej przez google translate i zwykłe a oto te linki :

http://translate.google.pl/translate?js=y&...sl=en&tl=pl

lub

http://www.californiachronicle.com/articles/view/158430

Jeśli ktoś chce poświęcić trochę czasu dla i na odkrywanie tajemnic programu Stargate,

niech wpisze w google " Gulf Of Aden - Stargate & Seagate Project "

😉

Cross
    Keymaster
    Cosmic
    Participant
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram