Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czyżby koniec Heroes?

Czyżby koniec Heroes?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #5022

    Nawet nowy sezon nie rozwiąże problemu widowni "Heroes." Dwugodzinny odcinek premierowy czwartego sezonu sztandarowego serialu NBC osiągnął przeciętną ocenę 3.7/6, jak stwierdził The Nielsen Co., co jest najniższym wynikiem ze wszystkich dotychczasowych. Nowy odcinek "Heroes" nie sięgnął poziomu 3.4/5 podczas drugiej godziny projekcji w poniedziałek, a wynik 3.9/6 jest najniższym od czasu najgorszego odcinka trzeciego sezonu, emitowanego w kwietniu tego roku.

    [more]Oglądalność spadła o 7.5%, licząc od finału trzeciego sezonu (27 kwietnia) i 39% od premierowego odcinka trzeciego sezonu, wyemitowanego 22 września 2008, gdzie ocena sięgnęła 6.1/9.

    Dołączona grafika

    Poniedziałkowa widownia była szczuplejsza o około 23%, licząc przeciętną oglądalność trzeciego sezonu, co daje najgorsze otwarcie nowego sezonu "Heroes".

    "Heroes" zostali pokonani przez "Taniec z gwiazdami" na ABC, "Dr House" na Fox, i blok komediowy na CBS, gdzie między innymi pokazano premierę sezonu "Jak spotkałem waszą matkę" i premierową serię "Accidentally On Purpose." W drugiej godzinie emisji "Heroes" znów zostało zdystansowane przez "Taniec" lub "Dr House", ale dodatkowo widownię odebrał mu CBS, gdzie pokazywano "Dwóch i pół faceta" oraz "Teorię wielkiego podrywu". To uplasowało kanał NBC na ostatnim miejscu oglądalności wieczoru.

    To rodzi wiele pytań, jak to, czy widzowie wrócą, by zobaczyć "Heroes" "lepsze niż kiedykolwiek", ale na razie wygląda na to, że rację mieli źli prorocy. A jeśli "Heroes" nie odzyska wkrótce widowni, Sylar, Parkman i Petrelli będą mogli gdzie indziej szukać pracy dla superbohatera.

    Źródło: Airlock Alpha[/more]

    Cross
    Keymaster
    #78644

    Niedługo nic nie będzie...

    Zuza
    Participant
    #78654

    Będzie... Kononowicz i Warehouse 😮

    Toreth
    Participant
    #78855

    Tak to jest, gdy się pozbywa postaci, które ludzie polubili (kto zabija postać, znajdującą się w pierwszej 3 większości ankiet na ulubionego bohatera?? 😕 ), a daje jakieś udziwnione na maksa istoty.Fakt, pilot sezonu nie był super hiper, ale dziwaczny pilot House'a był jeszcze gorszy. Zaczynają odchodzić od tego, co w serialu dobre (zagadki medyczne) i robić jakieś dziwaczne "character development", które chwilami przypomina mi bardziej Archiwum X, niż serial medyczny.

    Zuza
    Participant
    #78880

    W Housie takie podsumowanie było wreszcie potrzebne - żeby zwalczyć uzależnienie, a jednocześnie pokazać, że to nie takie łatwe i szybkie; mnie się bardzo podobał (ale ja siedzę w temacie zawodowo ;>)Z migawek trzeciego odcinka wyglada na to, że jest juz normalny :)No i patrząc na nowe produkcie "medyczne" - ech, Leśna Góra (czy jak to sie tam nazywa w tej rodzimej telenoweli) :/

    Eviva
    Participant
    #78881

    O Leśnej Górze lepiej nie wspominac, straszna chała. Dr House rzeczywiście pomału się psuje, ale na przykład serial "All Saints" na AXN jest bardzo dobry. Co prawda osadzony w realiach Australii, która jest dla nas krajem egzotycznym, ale bardzo ciekawy i głęboko życiowy. Można się z niego dowiedzieć, że nasza służba zdrowia wcale nie ma monopolu na różne głupoty.Co do uzaleznień, to wiem, jak to wygląda - moja mama przez lata była uzalezniona od środków przeciwbólowych i dopiero stosunkowo niedawno udało się ją z tego wyciągnąć. Koszmarna robota, wrogowi nie życzę.

    Tom_Logan
    Participant
    #78895

    Już dawno zauważyłem że po Heroes ludzie oczekują akcji na miarę X-Man a to bardziej serial dramatyczny. Mi pierwszy podwójny odcinek nawet się podobał. Fajnie wprowadzał nowe postacie i pokazywał co dzieje się ze starymi znajomymi. Co prawda kolejny odcinek to jakaś pomyłka w ewolucji ale miejmy nadzieję że wkrótce wróci poziom pierwszego sezonu.

    Toreth
    Participant
    #78923

    Herosom obcięli budżet, więc teraz będzie mniej fajerwerków, a więcej rozwoju postaci. Mnie to nie przeszkadza (w końcu żem Trekkerka ;)), ale ma być ciekawie. Kolejny odcinek z tego tygodnia był lepszy 🙂

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram