Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czy V uniknie kasacji?

Czy V uniknie kasacji?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Participant

Po tygodniach spadków notowania V niespodziewanie się ustabilizowały, dając nadzieję na kontynuację serialu. Czwarta i ostatnia tego roku część przyciągnęła przed ekrany 9,2 miliona widzów. Wynik ten oraz promocja serialu jaka nastąpiła na koniec epizodu pozwalają wierzyć, iż wbrew wcześniejszym spekulacjom o możliwej kasacji, na wiosnę zobaczymy kolejne odcinki V. Wydział prasowy kanału ABC zaznacza jednak, że nie podano jeszcze konkretnej daty i żadne decyzje nie zostały podjęte.

Źródło: SCI FI Wire

Breen
    Participant

V coraz bardziej się rozkręca, serial mi się podoba. Problem w tym, że w stacjach tv rządzą menedżerowie-księgowi nie rozumiejący specyfiki rynku seriali. Oczekują, że pierwszy odcinek czy pierwsze kilka zdobędą od razu rekordową oglądalność, a tymczasem widzowie muszą sie obyć z danym serialem. Gdyby i ten projekt skasowano w tak wczesnym stadium to szlag by mnie chyba trafił, szczególnie jak pomyślę, ile gniotów się produkuje po 8-10 sezonów np debilne CSI, Mody na sukces itp itd..

perekel
    Participant

Myślę, że problem leży też w godzinach emisji. Wielokrotnie jest tak, że jakiś dobry serial pokazywany jest w godzinach emisji innego, na innej stacji. Jasne - nie da się wszystkiego z wszystkim pogodzić, ale coś jest na rzeczy.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram