Forum Trek.pl Newsy Star Trek Czy USS Kelvin podniesie temperaturę u fanów?

Czy USS Kelvin podniesie temperaturę u fanów?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Kilka dni temu ujrzeliśmy po raz pierwszy nową wersję USS Enterprise. Wcześniej jednak oglądaliśmy inny okręt Gwiezdnej Floty - USS Kelvin. Dziś strona internetowa boldlygo.intel.com prezentuje nam dwie tapety z tym okrętem w roli głównej.

Wersje w największej rozdzielczości znajdziemy tutaj:

USS Kelvin 1

USS Kelvin 2

Zarathos
    Participant

Całkiem ładny. Przerost gondoli nad resztą okrętu, ale poza tym ok. Jedno mnie tylko irytuje w takich projektach. Mozaika szarości na kadłubie. Taka mozaika powstaje tylko wtedy, gdy kadłub (niemalowany) jest zrobiony z różnych metali (mają różne odcienie). Tutaj to wygląda tak, jakby projektanci nie mogli się dogadać, z czego zrobić okręt.

Lo'Rel
    Participant

Bo pewnie chciano pokazać, że okręt jest zbudowany ze "zlepków" blach, a nie że jest jednolitą bryłą jak w TOSie. Tak samo jest choćby w Nemesis. A gondole może takie duże, bo i same okręty były wtedy mniejsze, zaś do wytworzenia stabilnego pola warp są konieczne gondole o odpowiednich wymiarach.

Erixin
    Participant

Bo pewnie chciano pokazać, że okręt jest zbudowany ze "zlepków" blach, a nie że jest jednolitą bryłą jak w TOSie. Tak samo jest choćby w Nemesis. A gondole może takie duże, bo i same okręty były wtedy mniejsze, zaś do wytworzenia stabilnego pola warp są konieczne gondole o odpowiednich wymiarach.

Bardzo mi się Twoja wypowiedz podoba 🙄 Jesteś prawdziwym Fanem.

Statki Federacji robią na mnie zwykle najgorsze wrażenie - są nijakie, bez wyrazu. Problemem popularności ST jest to że jest za bardzo sterylny ( SF ) brakuje mu domieszek, które dla większości ludzi są bardziej ponętne np. Horror czy fanasy (czyt.GW. ). Za dużo racjonalności w Naszym ST

Vashar
    Participant

WitamMi się ten okręt jak najbardziej podoba. Ma jakiegoś takiego fanowskiego ducha. 😉

Krusty
    Participant

A mnie ten USS Kelvin jakoś odrzuca jak wszystkie jedno czy trzy gondolowe projekty.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram